سوالات متداول طراحی دکوراسیون داخلی منزل تهران

تغییر در دکوراسیون داخلی منزل با سقف کاذب و آسمان مجازی یکی از مهم ترین مسائل که در روزمره ما میتواند تغییری اساسی ایجاد کند؛ تغییردکوراسیون داخلی فضایی است که در آن زندگی می کنیم.09120221338 آقای عسگری تغییر دکوراسیون منزل

خیلی از افراد سالی یک یا دو دفعه دکوراسیون داخلی منزل خودشان را به نحوی که دوست دارند تغییر می دهند؛ مناسبت های متفاوت و همین طور رویداد مهمی مانند عید نوروز قطعا همواره ما رو به نو و به روز کردن محیط اطراف دعوت کرده است و تغییر دکوراسیون داخلی یکی از مهم ترین عواملی هست که میتواند حسی جدید رو برای سالی جدید ایجاد کند تا شما با انرژی هر چه بیشتر به استقبال آن برید. الان در بهترین زمان سال برای ایجاد هر نوع تغییری هستیم بنابراین در این مقاله با ما همراه باشید میخواهیم چند نکته حیاتی برای یک تغییر دکوراسیون عالی را به شما معرفی کنیم. 

همان طور که شما هم میدانید همیشه برای ایجاد تغییر دکوراسیون داخلی منزل شما نیاز به هزینه های گزاف و بدون صرفه اقتصادی نیست مادامی که دو ابزار قوی را در اختیار داشته باشید. اولین ومهم ترین ابزار شما برای ایجاد یک دکوراسیون داخلی بی نظیر یعنی شناخت متریال های مختلف و دومین ابزار یعنی یک مجری با تجربه و با سابقه کار با کیفیت و قوی که بتواند آنچه شما در ذهن دارید را به خوبی اجرا کند. فرقی ندارد تغییر دکوراسیون داخلی شما جزئی باشد یا کلی در هر دو صورت خوب است هر کدام از این ابزارها را همواره در زمان پرس و جو و دریافت قیمت در نظر داشته باشید. 

مراحل تغییر دکوراسیون داخلی چیست؟

احتمالا شما هم برنامه های تغییر دکوراسیون زیادی رو تا به حال مشاهده کرده اید. به شخصه فکر میکنم یکی از زیباترین کارهایی که میتوانیم برای تغییر روحیه خودمان انجام دهیم تغییر دکوراسیون داخلی منزلی است که در آن زندگی می کنید؛ تنها تصور اینکه پس از یک روز کاری پر مشغله به خانه ای زیبا بر میگردید انرژی ادم را برای باقی روز چند برابر میکند. 
اما بسیاری از افراد به این علت که نمی دانند مراحل تغییر دکوراسیون داخلی دقیقا چگونه هستند؛ یا شاید این موضوع برایشان کمی گنگ باشد و آن را تنها با خرید چند مبل و فرش و… اشتباه بگیرند؛ به سمت تغییر دکوراسیون نمی روند. ولی در این بخش میخواهیم شما را با مراحل تغییر

دکوراسیون داخلی به صرفه و استاندارد آشنا کنیم. 

ابتدا به بررسی سوالات متداول شما در این زمینه میپردازیم. سوالاتی مانند اینکه میانگین زمان تغییر دکوراسیون داخلی چه قدر است؟ آیا با هزینه کم هم میتوان تغییر دکوراسیون منزل را داشته باشید؟ آیا کاری هست که خودمان بتوانیم برای تغییر دکوراسون داخلی منزل بدون نیاز به نصاب حرفه ای انجام دهیم؟ پاسخ به تمامی سوالات شما در ادامه این مقاله گنجانده شده است؛ با ماهمراه باشید. 

برگردیم به مبحث اصلی یعنی بررسی مراحل تغییر دکوراسیون داخلی، ابتدایی ترین مرحله بررسی وضعیت کنونی منزل شماست اینکه هر وسیله ای کجا قرار دارد؛ سنجش وضعیت دیوارها و سطح سقف و کف بسیار مهم است و میتوانید به کارشناسان ماهر در این زمینه اعتماد کنید که امروزه دسترسی به آن ها با وجود شرکت های تراز اول در دکوراسیون داخلی مانند آذران دکور بسیار سهل و سریع گشته است. 

پس از بررسی و به اصطلاح ما کارشناسی کل فضای موجود شما در منزل میتوان نسخه ی جدیدی برای منزل شما در نظر گرفت؛ در این قسمت کار شما به دو بخش تقسیم میشود بعضی ها دوست دارند به اصطلاح از اول بکوبند و از نو بسازند که نیاز به طراحی برای این دوستان شدیدا زیاده و پیشنهاد میشه و دومین دسته افرادی هستند که بخشی از منزلشان نیاز به تغییر دکرواسیون داخلی دارد. برای این دوستان کارشناسان متناسب با محیط و نیازی که حس میکنند متریال های مختلفی رو پیشنهاد می دهند. برای اطلاعات بیشتر در مورد تمامی این موارد به شما پیشنهاد میکنم حتما سری به سایت های متخصص در زمینه دکوراسیون داخلی بزنید. 

دکوراسیون داخلی آسان

بسیاری از ما روزانه درگیر مسائل کاری مختلف هستیم و در نظر گرفتن یک تایم خالی برای یک تغییر منحصر بفرد در خانه خود را سخت بدانیم؛ برخلاف انتظارها افراد خانه داربیشتر از شاغلین به دنبال یک دکوراسیون داخلی اسان هستند زیرا زمانی که این پروسه شروع می شود معمولا در تصور ما با حجم بالایی از ریخت وپاش و کثیف کاری همراه است. شاید باور این موضوع در ابتدا برای شما سخت باشد که دکوراسیون داخلی آسان هم وجود دارد. 

تغییر دکوراسیون داخلی آسان بدون هیچ گونه کثیف کاری و ریخت وپاش در محیط امکان پذیر است. مهم تر از همه اینکه ایجاد این تغییردر روتین زندگی شما تاثیری نگذاشته و روند آن را مختل نخواهد کرد؛ بلکه قرار است زندگی را آسان تر و سرعت کارها را بهبود ببخشد. اگر فضایی که در اختیار دارید را به ریز فضاهایی تقسیم کنید و بدانید برای هر کدام می خواهید چه نمایی را ایجاد کنید قطعا دکوراسیون داخلی آسان برای شما هم امکان پذیر است. 

این تقسیم بندی به صورتی که خدمتتان توضیح میدهم انجام میشود؛ هر ساختمان از سه سطح مهم تشکیل میشود سقف، کف و دیوارها؛ شما با ایجاد تغییر در سطح هر کدام از این ها میتوانید تغییری اساسی ولی اسان را در محیط خود تجربه کنید. برای هر کدام از این سطوح متریال های پوشش دهنده ای با جنس، کیفیت، طرح، رنگ و همین طور قیمت متفاوتی وجود دارد که شما را به خرید این متریال ها ترغیب خواهد کرد. 

این مسئولیت متوجه شرکت های دکوراسیون داخلی مانند آذران دکور است تا در این بخش شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی کنند تا هم مقرون به صرفه و هم زیبا کارتان به سرانجام برسد؛ شما به راحتی میتوانید مقالات این شرکت ها و امثالشان را مطالعه کنید تا به اطلاعات جامعی در زمینه متریال، طراحی داخلی، تغییر دکوراسیون داخلی و مهم تر از همه دکوراسیون داخلی آسان کسب کنید. 
البته در ادامه برخی از نمونه های برتر و بارزو مد در چندسال اخیر را برای هر کدام از سطوح کف و سقف و دیوارها در اشتراک خواهیم گذاشت تا شما عزیزان با مدل های مختلف آن آشنا شوید و ساده تر تصمیم بگیرید. 

سقف کاذب آسمان مجازی

برای ایجاد زیباترین نمونه دکوراسیون داخلی ابتدا از بررسی یکی از متریال های عالی سقف کاذب شروع خواهیم کرد. با سقفف کاذب چقدر آشنایی دارید؟ در واقع برای هر نوع و سبکی از فضای داخلی نیاز به سقف کاذب هست. این پوشش نهایی در همه ی ساختمان ها به اشکال مختلفی اجرا میشود اعم از سقف های کاذب پی وی سی، کناف، تایل ۶۰*۶۰ ومدل های متنوع دیگری که میتوانید به وفور در منازل و محیط های عمومی متعددی مشاهده کنید؛ ولی کدام یک برای فضای شما مناسب خواهد بود و به سلیقه شما نیز نزدیک تر است. 

چند عامل است که میتواند تعیین کننده ی انتخاب شما برای سقف کاذب منزلتان خواهد بود. در ابتدا فضایی که قرار است سقف کاذب کار شود چه استفاده ای دارد؛ آشپزخانه، سرویس بهداشتی و یا اتاق خواب و سالن اصلی خانه قطعا از نظر نوع اجرا و نمای کلی کار متفاوت خواهد بود بنابراین خوب است ابتدا اطلاعات کلی در مورد سقف کاذب داشته باشید تا بنا بر نوع کاربری انتخاب مناسب تری را داشته باشید. اجرای سقف کاذب مزایای خاصی دارد که به همین علت از زمانی به بعد تمامی پروژه های ساختمانی با اجرای سقف کاذب تحویل کارفرما یا مشتری می شود. و ما معتقدیم که سقف های کاذب بهترین گزینه برای پوشش و دکوراسیون سقف ساختمان شماست و در اینجا به برخی از دلایل آن اشاره می کنیم: 

ابتدا الزام وجود سقف کاذب به علت وجود تاسیسات مختلفی است که در سطح سقف و در موازات سقف اصلی کار می شود؛ این تاسیسات قاعدتا توسط سقف کاذب باید پوشش یافته تا نمای زیبایی را در انت ها داشته باشید. 

سقف کاذب با ایجاد فاصله میان سقف اصلی و فضای سکونت شما نقش موثری در ایجاد عایق حرارتی وهمچنین صوتی بازی میکند و از هدر رفت انرژی به میزان زیادی جلوگیری خواهد کرد. 

زیبایی و تنوع رنگ بسیار بالا سقف کاذب انتخاب شما را برای تغییر دکوراسیون منزل بالاتر می برد. 

 1. قابلیت تعویض آسان و نیاز به نگهداری کمی دارند
 2. سرعت اجرای بالا و در کنار ان طول عمر زیاد
 3. سقف کاذب آسمان مجازی

یکی از به روز ترین و مدرن ترین مدل های سقف کاذب که امروزه توانسته جایگزین طرح های قدیمی تر باشد سقف کاذب آسمان مجازی است. تصور کنید یک روز سخت و پرمشغله را در محیط کار گذرانده اید و به خانه برمی گردید یک فضای ساده و بدون روح را مشاهده کنید یا میتوانید با استفاده ازآسمان مجازی زیباترین طرح و نقش ها را در سقف خانه داشته باشید؛ طرح هایی مانند آسمان آبی، جنگل، سقف کهکشانی، آکواریوم و…متناسب با فضایی که میخواهید نقش و نگار خاصی داشته باشید در میان صدها مدل آن انتخاب میکنید و اجرا می شود. 

نصب سقف کاذب آسمان مجازی 

معمولا هر نوع سقف کاذبی دارای یک بخش سازه معلق و بعد متریال پوشش دهنده روی آن است؛ در بحث آسمان مجازی این سازه معلق از جنس فلز گالوانیزه یا همان پروفیل است؛ سپری های ۳.۶ و ۱.۲ و ۰.۶ در کناریکدیگربه وسیله آویزهایی از سقف کار شده و تایل های آسمان مجازی مطابق ابعاد در نظر گرفته شده در آن جای میروند. و طرحی کلی را همانند یک پازل در کنار هم به نمایش میگذارند. 

امروزه در میان خانواده سقف کاذب نمونه هایی وجود دارد که کاملا قابلیت نورگذر بودن را داشته و با در نظر داشتن تمهیدات نورپردازی شما میتوانید محیط روشن ترو بزرگ تری را در نهایت برای خود داشته باشید. اتفاقا سقف کاذب آسمان مجازی نیز از همین دسته بوده و به همراه نورپردازی کار می شود. نورپردازی یکی از مراحل نصب آسمان مجازی است که با فاصله استاندارد از تایل های ۶۰*۶۰ آسمان مجازی کار می شود و شما میتوانید یک نور یکدست و عالی را نیز در محیط خود داشته باشید. 

در طارحی دکوراسیون منزل مزایای سقف کاذب آسمان مجازی چیست؟

از مزایای آسمان مجازی در کنار زیبایی که به محیط می بخشد می توانیم به شما چندین مورد را نام ببریم: 

 1. مهم ترین مزیت سقف آسمان مجازی قابلیت شست و شوی تایل هایی است که خریداری میکنید. 
 2. طرح های مختلف و متفاوتی دارد که بنابر سلیقه خودتان میتوانید انتخاب کنید. 
 3. نصب سقف کاذب آسمان مجازی بسیار سریع انجام می شود و نتیجه فوق العاده ای دارد. 

یکی از مهم ترین مزایای سقف کاذب آسمان مجازی قابلیت نورپردازی تایل های آسمان مجازی است. این قابلیت باعث میگردد که شما علاوه بر سقف کاذب یک محیط عالی از نطر نورپردازی را نیز در اختیار داشته باشید. 
آسمان مجازی کاملا آنتی باکتریال بوده و نه تنها در فضاهای ساده بلکه در محیط های مرطوب مانند حمام و سرویس بهداشتی نیز می توانید از آن ها استفاده کنید. 
قابلیت دسترسی به تاسیسات زیرین سقف کاذب یکی از برترین مزیت هایی است که تنها در سقف های کاذبی که به صورت ۶۰*۶۰ اجرا می شوند وجود دارد؛ آسمان مجازی نیز به صورت استاندارد به صورت تایل های ۶۰*۶۰ اجرا میگردد. 

تا به اینجا در مورد تغییرات دکوراسیون داخلی، سقف کاذب و همین طور یکی از برترین نمونه های سقف کاذب با شما صحبت شد حال نوبت پاسخ به سوالات شما می رسد؛ قطعا اجرای هر نوع دکوراسیون داخلی زمان و هزینه ی خاص خودش را می طلبد اگر شما بخواهید به بهترین شکل ممکن فضای خود را تغییر دهید قطعا در نظر گرفتن این عوامل را با مشورت کاردان این موضوع می توانید در اختیار داشته باشید. امروزه شرکت های معتبر بسیار زیادی در زمینه دکوراسیون داخلی و بازسازی در حال فعالیت هستند؛ 

منت ها کمتر شرکتی هست که از صفر تا صد و با رعایت استانداردهای لازم و بدون واسطه و در اختیار داشتن کارگاه های تولیدی متعدد پاسخگوی نیاز جامعه در زمینه طراحی، تامین متریال، اجرای عالی دکوراسیون داخلی فعالیت کند؛ آذران دکور به عنوان برند برتر در این زمینه به صورت شبانه روزی فعالیت دارد؛ به زمان و خواسته های شما احترام گذاشته و با مقرون به صرفه ترین هزینه ریالی کارشناسان آذران دکور در تغییر دکوراسیون داخلی شما را راهنمایی خواهند کرد. اگر به دنبال یک محیط عالی هستید پیشنهاد ما این است که حتما از تجربیات افراد متخصص استفاده کنید؛ اذران دکور با دراختیار داشتن افراد ماهر و سال ها تجربه در خدمت شماست.

۸ راه ارزان برای تغییر دکوراسیون که ارزش خانه شما را افزایش می دهد

انسان ذاتا به زیبایی علاقه مند و موجودی تنوع طلب است. زمانی که محیط زندگی زیبا و جذاب باشد قطعا باعث بهبود کیفیت زندگی او خواهد شد. بهبود ظاهر و تغییر دکوراسیون خانه سبب لذت و آرامش شما می شود. اما این تغییر و بهبود نیاز به هزینه هم دارد و گاهی صرف این هزینه ها برای شما مقدور نیست. باید بدانید همیشه برای تغییر چیدمان خانه و تغییر دکوراسیون، نیاز به صرف هزینه های بالا نیست. 

انسان ذاتا به زیبایی علاقه مند و موجودی تنوع طلب است. زمانی که محیط زندگی زیبا و جذاب باشد قطعا باعث بهبود کیفیت زندگی او خواهد شد. بهبود ظاهر و تغییر دکوراسیون خانه سبب لذت و آرامش شما می شود. اما این تغییر و بهبود نیاز به هزینه هم دارد و گاهی صرف این هزینه ها برای شما مقدور نیست. باید بدانید همیشه برای تغییر چیدمان خانه و تغییر دکوراسیون، نیاز به صرف هزینه های بالا نیست. گاهی اوقات می توان با چند ایده کم خرج برای دکوراسیون، تغییرات قابل توجهی در محیط ایجاد کرد. 

بازسازی ساختمان

به مجموعه اقدامات و فعالیت هایی که برای رفع مشکلات، نوسازی و بازسازی فضای خانه صورت می گیرد، بازسازی ساختمان می گویند. در حقیقت با بازسازی منزل، عمر بنا افزایش پیدا می کند و کاربری آن بهتر و زندگی آسوده تر می شود. ساختمان همانند یک نوزاد همواره به مراقبت، تعمیرات و صرف هزینه احتیاج دارد. شما می توانید با کمترین هزینه برای بازسازی یا نوسازی منازل مسکونی و خانه های کلنگی خود اقدام کنید. حتی در مواردی در آپارتمان نوساز هم معماری داخلی خانه بر اساس اصول صحیح مهندسی صورت نگرفته است. در این گونه موارد هم بازسازی آپارتمان بهترین گزینه است. بازسازی ساختمان و خانه های قدیمی جهت استفاده بهتر و بهینه از زیربنای مفید ساختمان، ایجاد فضای دلپسند زندگی، ایجاد تنوع در ظاهر دیوار و سقف ونمای ساختمان، برخورداری از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی جدید همیشه و در همه کشورها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 
بازسازی در سه حوزه صورت می گیرد: 

 1. بازسازی حفاظتی: مرمت و استحکام بخشی به سازه ساختمان
 2. بازسازی سبکی: طراحی و زیباسازی فضای داخلی
 3. بازسازی تاسیساتی: اصلاح و تعمیر تاسیسات الکتریکی و مکانیکی

چرا بازسازی ساختمان؟ چرا ساخت یا خرید انجام ندهیم؟ برای پاسخ به این سوال باید بدانید اگر از لحاظ مالی هم مشکلی نداشته باشید باز هم می دانید که هر سازنده ای خانه را طبق سلیقه خودش ساخته است. از طرفی می دانید سلیقه هر یک از ما با هم متفاوت است پس بعید است او طبق سلیقه ما خانه اش را ساخته باشد. دلیل دیگر نقش هزینه در بازسازی ساختمان است. علاوه بر وضع اقتصادی حاکم بر کشور و مشکلات اخیر ناشی از تحریم و شیوع کوید ۱۹، هزینه ها و دردسرهای نقل مکان و اجاره مسکن می توان بازسازی را به عنوان راه کاری ضروری، مشگل گشا و ارزان به شمار آورد. 

از فواید بازسازی می توان به استفاده بهتر از فضای خانه، امنیت و ایمنی، مدرن کردن ساختمان، استفاده از تکنولوژی، نیاز به تغییر روحیه و تنوع نیز اشاره کرد. 

زیباسازی محوطه خارجی خانه

برای داشتن محیطی گرم، دنج و دلنشین در فضای بیرونی منزل به طراحی نیاز دارید. یکی از اصول طراحی حیاط خانه، رنگ آمیزی دیوار آن است. با زیباسازی محوطه خارجی خانه، فضای حیاط را دلنشین و جذاب کرده و از حضور در آن لذت می برید. باید رنگی انتخاب کنید که در برابر تابش نور خورشید و رطوبت مقاوم باشد. از جمله رنگ هایی که برای اجرای زیباسازی طرح های فضای باز مناسب هستند می توان به رنگ بتن بیرونی، رنگ روغنی، رنگ اکریلیک یا طرح های چوب و سنگ اشاره کرد. باید با توجه به جنس دیوار و محل قرار گرفتن آن، نوع رنگ آمیزی و طرح را انتخاب کنید. 

در نمای کلی ساختمان رنگ آمیزی در حیاط از اهمیت بالایی برخوردار است. بهتر است رنگ درب حیاط با رنگ نمای بیرون ساختمان هم خوانی داشته باشد و یا مکمل رنگ نمای ساختمان باشد. رنگ زرد خردلی، مشکی ترکیب با طلایی یا سفید، انواع قرمز و طیف وسیعی از رنگ آبی از رنگ های پرکاربرد برای درب ورودی منزل هستند. 

نوسازی و بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه هم در زیبایی و هم در افزایش قیمت خانه شما مؤثر است. امروزه اجرای آشپزخانه جزیره ای در بازسازی بسیار رایج است. یکی دیگر از راه های مدرن کردن و زیباتر جلوه دادن آشپرخانه، تعویض کابینت ها است. با این روش وسایل بیشتری در آن جا می گیرد. همچنین می توانید کاشی بین کابینت ها و پرده آشپزخانه را عوض کنید. شما با کمترین هزینه و قیمت به صرفه، آشپزخانه ای شیک، مدرن و جادار خواهید داشت. بازسازی آشپزخانه سنتی، قدیمی و غیر همسطح یکی از مهمترین ارکان نوسازی خانه محسوب می شود. 

رنگ آمیزی دیوارها

معمولا اولین چیزی که از بازسازی ساختمان به ذهن می رسد، بازسازی دیوارها و کف ساختمان است. بهتر است اول استحکام دیوارها توسط متخصص بررسی شود. اگر نیاز به بازسازی حفاظتی نبود می توانید برای بازسازی دیوار به قصد زیبایی، طیف وسیعی از اقدامات را انجام دهید. از جمله: رنگ آمیزی دیوارها، کاغذ دیواری، پوستر سه بعدی، پنل های دکوراتیو سه بعدی، سنگ دکوراتیو، دیوارپوش، شیشه تزئینی، تایل آلومینیومی، آیینه کاری و…. 

رنگ کردن دیوارها جزء ایده های کم خرج دکوراسیون است که خانه شما را نونوار می کند. با رنگ کردن دیوارها می توان عیب های دیوار را نیز پوشاند. اما رنگ سفید تغییر چندانی در خانه شما ایجاد نمی کند پس به فکر رنگ های شادتر و سرزنده تر باشید. استفاده از چند رنگ هم ایده جالبی است. اما بهتر است طیف رنگ های ملایم را انتخاب کنید. زیرا رنگ های تند در نگاه اول جذاب هستند اما در طولانی مدت آزاردهنده خواهند بود. 

تغییر نورپردازی خانه

نورپردازی یک ایده کم خرج دکوراسیون، ساده ولی پربازده است که در هر خانه ای قابل اجراست. می توانید نورپردازی را دور لوسترها، مهتابی ها یا پشت تلویزیون اجرا کنید. به یاد داشته باشید که باید نورپردازی به درستی اجرا شود تا جلوه خاصی به محیط بدهد. 

یکی دیگر از راه های عالی برای نورپردازی خانه یا نورپردازی محل کار استفاده از آباژور و چراغ های رومیزی سنتی و زیبا است که به صورت برقی قابل استفاده هستند. راه حل بعدی برای تغییر نورپردازی خانه، تعویض لامپ هاست. می توانید در حاشیه سقف از هنر گچ بری سقف برای نورپردازی بهره ببرید و از لامپ های مخصوص و متنوعی که امروزه در بازار وجود دارد استفاده کنید. یکی دیگر از پیشنهادهای ما کوچک یا بزرگ کردن پنجره ها با توجه به نور داخل خانه است. تغییر نورپردازی، خانه شما را دلپذیرتر و زیباتر از قبل نشان خواهد داد. پس حتما برای تغییر دکوراسیون آن را در لیست کارهای ضروری خود قرار دهید. 
۶) استفاده از آینه در نمای دیوار ورودی

یک ایده کم دردسر، مقرون به صرفه و در عین حال بسیار زیبا، شیک و مدرن برای مجلل نشان دادن خانه یا محل کار شما استفاده از آینه کاری است. اشکال آینه کاری تنوع زیادی دارد مانند: آینه کاری هندسی، آینه کاری حجمی، آینه کاری گل و بوته، آینه کاری پازلی و آینه کاری آنتیک. 

از آینه کاری در دیوارهای ورودی، دیوار روبروی در ورودی، نشیمن و لابی منزل، اتاق خواب، لابی برج های لاکچری، مراکز خرید، باشگاه ها و سالن های آرایش استفاده کرد. از مزایای استفاده از آینه کاری برای تغییر دکوراسیون می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 1. مقرون به صرفه بودن
 2. نما دادن به منزل و وسایل خانه
 3. نصب آسان و بی دردسر
 4. خاص و لاکچری بودن
 5. پر کردن خلأهای دکوراسیون منزل
 6. پوشش دادن عیوب دیوار
 7. قابلیت نصب روی همه سطوح
 8. ماندگاری و دوام بالا

حتما قبل از نصب آینه از انواع سبک های دکوراسیون داخلی برای مدل، رنگ، کیفیت، سایز آینه و محل مناسب نصب آینه کمک بگیرید. 

تعویض کفپوش قدیمی 

بازسازی کف خانه یکی از مهم ترین قسمت ها است که در بازسازی هر خانه ای نیاز است مورد توجه قرار گیرد. امروزه تنوع زیادی از مصالح برای تعویض کفپوش قدیمی وجود دارد. باید برای بازسازی کف خانه، موارد زیادی را مورد توجه قرار دهید تا انتخابی درست و مقرون به صرفه داشته باشید. شما می توانید با توجه به شرایط خانه خود و اینکه مالک یا مستاجر هستید، یکی از انواع کف سازی را انتخاب کنید: 

 1. بازسازی کف خانه با سنگ
 2. بازسازی کف با موکت
 3. بازسازی کف با سرامیک، لمینت، پارکت

در نظر داشته باشید که بازسازی کف خانه و تعویض کفپوش را بعد از بازسازی دیوار و سقف خانه انجام دهید. 

ساخت کمد دکوری و کتابخانه خانگی مدرن

با صرف کمی زمان می توان مدل های بسیار زیبا و متنوع از کتابخانه ها را پیدا کنید. در قسمت های کوچک و پرت خانه، اتاق خواب، اتاق نشیمن و یا اتاق کار بخشی را به ساخت کتابخانه خانگی مدرن یا ساخت کمد دکوری اختصاص دهید. این کار به تغییر دکوراسیون و زیباتر شدن خانه شما کمک می کند. کتابخانه خانگی خود را می توانید به شکل شاخه درخت، گیتار، قفسه ای یا کتابخانه خانگی همراه با میز تلویزیون طراحی کنید.

۱۰ ایده ی تابستانی ساده برای دکوراسیون خانه

تابستان بهانه ی خوبی برای تغییر دکوراسیون و استفاده از لذت تغییر است. تغییر دکوراسیون تابستانی می تواند در داخل خانه باشد یا خارج از خانه در جاهایی مثل تراس یا حیاط. پس می بینید که فضای زیادی برای تغییر و اضافه کردن تزئینات خواهید داشت. اصلی ترین عواملی که به تغییر دکوراسیون تابستانی کمک می کند امکان استفاده از پارچه های سبک، رنگ های روشن و حتی وسایل تزئینی الهام گرفته از ساحل است. 

شما می توانید وسایل خانه را به شکلی بچینید که فضای داخلی بزرگ تر به نظر بیاید یا با استفاده از چند وسیله ی تزئینی ساده، فضای خیره کننده ای برای صرف غذا آماده کنید. وقتی هم که پاییز و سرما فرا رسید می توانید تمام این وسایل را در انبار بگذارید تا سال بعد دوباره در تابستان از آن ها استفاده کنید. 

امروز در دیجی کالا مگ قصد داریم ۱۰ ایده ی ساده برای اجرای دکوراسیون تابستانی در خانه را با شما به اشتراک بگذاریم تا بتوانید خانه ی خود را با هزینه ای کم، برای فصل گرما به زیبایی بیارایید. 

۱۳ روش ساده برای اینکه خانه ی خود را دوست داشته باشید

1. سرگرمی های رنگارنگ در فضای باز

بازی و سرگرمی همیشه در فصل تابستان طرفدارهای خود را دارد. حالا تصور کنید که قرار است با دوستان تان در فضای باز خارج از خانه، مثلا حیاط یا تراس، بنشینید پس باید فضای لازم برای سرگرمی های جمعی را فراهم کنید. یک صندلی راحتی برای نشستن در فضای باز انتخاب کنید تا به شما امکان شروع و ادامه ی مکالمات طولانی را بدهد. بالش ها و روکش هایی با رنگ روشن و پارچه ای سبک برای صندلی ها و مکان های مخصوص نشستن انتخاب کنید تا احساس خنکی شب ها را چند برابر کند. اگر قرار است در گوشه ای از خانه دکوراسیون را به شکل فضای خارجی تغییر دهید حتما لوازمی را انتخاب کنید که با پالت رنگی دکوراسیون داخلی شما هماهنگ باشد. 

2. از روتختی تابستانی استفاده کنید

یک روتختی جدید می تواند در یک لحظه تمام فضای داخلی اتاق خواب شما را تغییر دهد. با توجه به گرم شدن هوا باید برای انتخاب ملافه به دنبال پارچه های سبک مثل کتان و پنبه باشید. همچنین می توانید از پارچه هایی با الگوها و رنگ های الهام گرفته از ساحل، مانند پارچه هایی به رنگ آبی کمرنگ یا آبی آسمانی، استفاده کنید. به یاد داشته باشید که حتی اگر در دکوراسیون داخلی تان از رنگ های ساحلی استفاده نمی کنید، اضافه کردن یک عنصر با این سبک می تواند فضای اتاق را به کلی تغییر داده و تابستانی کند. 

3. از صنایع دستی تابستانی مثل مکرومه استفاده کنید

مکرومه و تزئینات دست سازی مانند این می تواند فضا را کاملا تابستانی کند. ترکیب دکوراسین یا صنایع دستی ای که با مواد طبیعی، رنگ های طبیعی و حتی عطر طبیعی ساخته شده اند می توانند یک سبک تابستانی آرام را تشکیل دهند. به جای تابلوهای نقاشی و قاب دار می توانید از مکرومه استفاده کنید و به فضای اتاق خواب یا نشیمن لطافت بیشتری ببخشید. 

4. تراس را به فضای مهمانی تبدیل کنید

وقتی هوا گرم می شود دوست داریم به هر بهانه ای بیرون از خانه وقت بگذرانیم. اگر فضای داخلی خانه ی شما کم است می توانید تراس را به محلی برای استراحت یا وقت گذرانی تبدیل کنید. یک مبلمان و لوازم مناسب برای غذا خوردن مخصوص فضای تراس تهیه کنید و در تراس قرار دهید. در ورودی تراس را رنگ کنید، دیوارها را رنگ کنید و تزئینات مناسب برای دکوراسیون تابستانی را روی آن ها قرار دهید. حالا یک فضای مناسب استراحت، مطالعه و غذا خوردن در عصرها و شب های تابستان دارید. 

5. با یک فرش، پاسیو را به فضای قابل استفاده تبدیل کنید

برای تبدیل دکور پاسیو به دکوراسیون تابستانی و استفاده از آن برای گذراندن وقت در کنار خانواده می توانید یک فرش با رنگ تابستانی پیدا کنید و روی زمین پاسیو پهن کنید. اگر تمایلی به استفاده از فرش ندارید کف پاسیو را برای استفاده آماده کنید، سپس مبلمان یا بالش های مناسب نشستن را روی آن قرار داده و تزئینات لازم را به فضا اضافه کنید. برای انتخاب فرش و کوسن ها می توانید کمی خلاقیت به خرج دهید و از طرح هایی با برگ و شکوفه استفاده کنید تا با فضای داخلی پاسیو هم خوانی داشته باشد. 

6. برای شب های دورهمی چند چراغ به دکوراسیون اضافه کنید

تزئینات تابستانی در کنار چند رشته چراغ کامل می شود. برای نورپردازی تراس یا پاسیو به نورپردازی های کافه ها و رستوران ها در فضای باز نگاه کنید و از آن ها ایده بگیرید. به جای قرار دادن چند چراغ ساده برای روشن شدن محیط، از چراغ های رشته ای و ریسه ها استفاده کنید تا فضایی گرم و رویایی داشته باشید. این چراغ ها در رنگ های مختلف وجود دارند اما فراموش نکنید که لامپ های سفید کلاسیک می تواند با هر سبک تزئیناتی هماهنگ شود. 7. حمام را با یک پرده ی دوش جدید برای تابستان آماده کنید

عوض کردن پرده ی دوش یک روش ارزان، آسان و کاربردی برای تغییر دکوراسیون حمام است. اگر پرده ها را همیشه خشک کنید و از آن ها خوب نگهداری کنید می توانید برای هر فصل یک پرده داشته باشید و مابقی را در انبار نگه دارید تا به فصل مورد نظر برسید. برای تکمیل این تغییرات می توانید طرح حوله ها و پرده را هماهنگ با هم انتخاب کنید. با این کار بدون هیچ زحمتی و در چند دقیقه می توانید حال و هوای حمام خود را به کلی تغییر دهید. 

8. یک چراغ تابستانی اضافه کنید

اگر گوشه های تاریک و کم نور در خانه ی شما وجود دارد می توانید با کمک چند آباژور ساده ی، کمی نور به خانه اضافه کنید. استفاده از چراغ هایی که به راحتی جابه جا می شوند گزینه ی مناسبی برای آماده کردن خانه برای فصل تابستان است. بهتر از از چراغ هایی با نور گرم و طبیعی، مثلا چراغ های آفتابی و مهتابی، استفاده کنید تا در زمانی که نور طبیعی وجود ندارد خانه را روشن کنند. 

9. از رایحه های تابستانی استفاده کنید

دکوراسیون تابستانی فقط شامل وسایل و تزئینات نمی شود. رایحه های گرمسیری و عطر مرکبات هم می تواند به خانه ی شما حال و هوای تابستانی بدهد. برای به دست آوردن ترکیب عالی از این رایحه ها می توانید آن هایی را انتخاب کنید که در یک خط عطری قرار دارند و با هم هماهنگ هستند. جاشمعی ها و عصاره سوزهای متناسب با دکوراسیون هر اتاق انتخاب کنید و از استشمام عطرهای مختلف لذت ببرید. 

10. یک منطقه ی آسایش در خانه ایجاد کنید

بالشتک های مخصوص نشستن یکی از عناصر هم و فوق العاده سرگرم کننده در تزئینات تابستانی محسوب می شوند. فرقی ندارد بالش های رنگارنگ کوچک داشته باشید یا بالش های بزرگ، بهتر است در کنار آن ها یکی دو عدد میز و صندلی متناسب با آن ها قرار دهید تا بتوانید با دوستان یا خانواده تان در آن محل بنشینید، استراحت کنید یا سرگرم بازی شوید. 

نتیجه گیری

معمولا با رسیدن فصل تابستان و گرم شدن هوا تمایل داریم که زمان بیشتری را در فضای باز و شب ها را در کنار اعضای خانواده و دوستان بگذرانیم. تغییر دکور خانه به دکوراسیون تابستانی بهترین گزینه ی آماده کردن خانه برای تابستان و لذت بردن بیشتر از زمان حضور در آن است. در این مطلب می توانید با ۱۰ ایده ی ساده برای آماده کردن خانه ی تابستانی آشنا شوید. 

همیشه برای تغییر دکوراسیون نیاز به تغییرات بزرگ و هزینه آنچنانی نیست گاهی با تغییرات جزئی و بدون صرف هزینه می توان دکوراسیون منزل را تغییر داد فقط کافی است طبق برنامه پیش بروید. 

فرقی نمی کند تغییر دکوراسیون تان کلی باشد یا جزئی باید از قوانین بنیادی پیروی کنید، وقتی طبق قوانین پیش می روید دکوراسیون ایده آل و بی عیب و نقصی خواهید داشت. 

چه کاری برای تغییر دکوراسیون داخلی منزل با هزینه کم انجام دهیم؟

برای شروع تغییر دکوراسیون باید برای هر بخش از خانه یادداشت بگذارید حتی حمام و سرویس بهداشتی و تغییراتی که قرار است در آن ها اعمال کنید را روی کاغذ یادداشت کنید تا یادتان نرود. 

مشکلات دکوراسیون منزل تان از جمله نور کم، رنگ های ناهماهنگ، چیدمان نامناسب، وسایل به درد نخور، دکوری های قدیمی و… را پیدا کنید و سعی کنید با دقت آن ها را رفع کنید. اگر منزل تان کم نور است لامپ اضافه کنید، وسایل را جا به جا کنید تا چیدمان مناسبی داشته باشند، وسایل کهنه و به درد نخور را دور بیندازید، دکوری های قدیمی را با جدید جایگزین کنید. 

ایده های تغییر دکوراسیون منزل آسان

 1. حالا که قصد تغییر دکوراسیون دارید با رنگ های بی روح و خنثی خداحافظی کنید و به جای آن ها رنگ های روشن و شاد را وارد منزل تان کنید، برای دیوارهای منزل رنگ جدیدی در نظر بگیرید. 
 2. اگر قصد دارید از کاغذ دیواری استفاده کنید در انتخاب رنگ و طرح آن عجله نکنید و با دقت و با در نظر گرفتن رنگ وسایل منزل تان دست به انتخاب بزنید، البته بهتر است سراغ رنگ های تیره و کدر نروید. 
 3. اگر در منزل تان گل و گیاه ندارید در اولین فرصت گل و گیاهان زیبا خریداری کنید و از آن ها در بخش های مختلف منزل استفاده کنید علاوه بر زیبایی دکوراسیون می توانند خانه را پر از انرژی مثبت کنند. 
 4. اگر امکان جا به جایی وجود دارد جای مبلمان را عوض کنید فقط برای اینکه دکوراسیون منزل تان به روز شود، با جا به جا کردن وسایل کلی دکوراسیون منزل تان تغییر خواهد کرد.
نمایندگی طراحی دکوراسیون داخلی منزل
طراحی دکوراسیون داخلی آبادان
طراحی دکوراسیون داخلی ابرکوه
طراحی دکوراسیون داخلی آبدانان
طراحی دکوراسیون داخلی ابهر
طراحی دکوراسیون داخلی ابوموسی
طراحی دکوراسیون داخلی آبیک
طراحی دکوراسیون داخلی آغاجاری
طراحی دکوراسیون داخلی آق تپه
طراحی دکوراسیون داخلی اهر
طراحی دکوراسیون داخلی اهواز
طراحی دکوراسیون داخلی عجب شیر
طراحی دکوراسیون داخلی آلانیا
طراحی دکوراسیون داخلی البرز
طراحی دکوراسیون داخلی الشتر
طراحی دکوراسیون داخلی علی‌آباد کتول
طراحی دکوراسیون داخلی الیگودرز
طراحی دکوراسیون داخلی آمل
طراحی دکوراسیون داخلی انار-امین شهر
طراحی دکوراسیون داخلی عنبرآباد
طراحی دکوراسیون داخلی اندیکا
طراحی دکوراسیون داخلی اندیمشک
طراحی دکوراسیون داخلی آنکارا
طراحی دکوراسیون داخلی آنتالیا
طراحی دکوراسیون داخلی آق قلا
طراحی دکوراسیون داخلی آرادان
طراحی دکوراسیون داخلی اراک
طراحی دکوراسیون داخلی اران بیدگل
طراحی دکوراسیون داخلی اردبیل
طراحی دکوراسیون داخلی اردکان
طراحی دکوراسیون داخلی اردل
طراحی دکوراسیون داخلی اردستان
طراحی دکوراسیون داخلی اسدآباد
طراحی دکوراسیون داخلی عسلویه
طراحی دکوراسیون داخلی اشکذر
طراحی دکوراسیون داخلی مانه و سملقان(آشخانه)
طراحی دکوراسیون داخلی آشتیان
طراحی دکوراسیون داخلی آستارا
طراحی دکوراسیون داخلی آوج
طراحی دکوراسیون داخلی آزادشهر
طراحی دکوراسیون داخلی آذرشهر
طراحی دکوراسیون داخلی عظیمیه
طراحی دکوراسیون داخلی ازنا
طراحی دکوراسیون داخلی بابل
طراحی دکوراسیون داخلی بابلسر
طراحی دکوراسیون داخلی بافق
طراحی دکوراسیون داخلی بافت
طراحی دکوراسیون داخلی باغستان
طراحی دکوراسیون داخلی باغ‌ملک
طراحی دکوراسیون داخلی بهاباد
طراحی دکوراسیون داخلی بهاران‌شهر
طراحی دکوراسیون داخلی بهرمان
طراحی دکوراسیون داخلی باخرز
طراحی دکوراسیون داخلی بم
طراحی دکوراسیون داخلی بندرعباس
طراحی دکوراسیون داخلی جاسک
طراحی دکوراسیون داخلی کنگان
طراحی دکوراسیون داخلی گناوه
طراحی دکوراسیون داخلی بندرگز
طراحی دکوراسیون داخلی خمیر
طراحی دکوراسیون داخلی بندر لنگه
طراحی دکوراسیون داخلی بندر ماهشهر
طراحی دکوراسیون داخلی بندر ترکمن
طراحی دکوراسیون داخلی بانه
طراحی دکوراسیون داخلی بردسیر
طراحی دکوراسیون داخلی بشاگرد
طراحی دکوراسیون داخلی باشت
طراحی دکوراسیون داخلی بستک
طراحی دکوراسیون داخلی بوانات
طراحی دکوراسیون داخلی باوی
طراحی دکوراسیون داخلی بدره
طراحی دکوراسیون داخلی بهبهان
طراحی دکوراسیون داخلی بهشهر
طراحی دکوراسیون داخلی بیجار
طراحی دکوراسیون داخلی بیله‌سوار
طراحی دکوراسیون داخلی بینالود
طراحی دکوراسیون داخلی بیرجند
طراحی دکوراسیون داخلی بجنورد
طراحی دکوراسیون داخلی بناب
طراحی دکوراسیون داخلی برخوار
طراحی دکوراسیون داخلی بروجن
طراحی دکوراسیون داخلی بروجرد
طراحی دکوراسیون داخلی بشرویه
طراحی دکوراسیون داخلی بستان آباد
طراحی دکوراسیون داخلی بوئین زهرا
طراحی دکوراسیون داخلی بوکان
طراحی دکوراسیون داخلی بوشهر
طراحی دکوراسیون داخلی چابهار
طراحی دکوراسیون داخلی چادگان
طراحی دکوراسیون داخلی چالوس
طراحی دکوراسیون داخلی چرداول
طراحی دکوراسیون داخلی چاراویماق
طراحی دکوراسیون داخلی چناران
طراحی دکوراسیون داخلی چرام
طراحی دکوراسیون داخلی دماوند
طراحی دکوراسیون داخلی دامغان
طراحی دکوراسیون داخلی داراب
طراحی دکوراسیون داخلی درق
طراحی دکوراسیون داخلی درگز
طراحی دکوراسیون داخلی درمیان
طراحی دکوراسیون داخلی دره شهر
طراحی دکوراسیون داخلی دشت آزادگان
طراحی دکوراسیون داخلی دشتستان
طراحی دکوراسیون داخلی دشتی
طراحی دکوراسیون داخلی دستجرد
طراحی دکوراسیون داخلی داورزن
طراحی دکوراسیون داخلی دیر
طراحی دکوراسیون داخلی دهاقان
طراحی دکوراسیون داخلی دهدشت
طراحی دکوراسیون داخلی دهقان ویلا
طراحی دکوراسیون داخلی دهگلان
طراحی دکوراسیون داخلی دهلران
طراحی دکوراسیون داخلی دلگان
طراحی دکوراسیون داخلی دلیجان
طراحی دکوراسیون داخلی دیلم
طراحی دکوراسیون داخلی دزفول
طراحی دکوراسیون داخلی دیواندره
طراحی دکوراسیون داخلی دورود
طراحی دکوراسیون داخلی اسفراین
طراحی دکوراسیون داخلی اشتهارد
طراحی دکوراسیون داخلی اسلام‌آباد غرب
طراحی دکوراسیون داخلی اسلامشهر
طراحی دکوراسیون داخلی ایوان
طراحی دکوراسیون داخلی فهرج
طراحی دکوراسیون داخلی فلاورجان
طراحی دکوراسیون داخلی فامنین
طراحی دکوراسیون داخلی فنوج
طراحی دکوراسیون داخلی فراهان
طراحی دکوراسیون داخلی فراشبند
طراحی دکوراسیون داخلی فردیس
طراحی دکوراسیون داخلی فریمان
طراحی دکوراسیون داخلی فارسان
طراحی دکوراسیون داخلی فاروج
طراحی دکوراسیون داخلی فاریاب
طراحی دکوراسیون داخلی فسا
طراحی دکوراسیون داخلی فریدن
طراحی دکوراسیون داخلی فریدون‌کنار
طراحی دکوراسیون داخلی فریدون‌شهر
طراحی دکوراسیون داخلی فیروزه
طراحی دکوراسیون داخلی فیروزآباد
طراحی دکوراسیون داخلی دوگنبدان
طراحی دکوراسیون داخلی گالیکش
طراحی دکوراسیون داخلی گلوگاه
طراحی دکوراسیون داخلی گرمدره
طراحی دکوراسیون داخلی گرمه
طراحی دکوراسیون داخلی گرمسار
طراحی دکوراسیون داخلی گرمی
طراحی دکوراسیون داخلی قلعه گنج
طراحی دکوراسیون داخلی قائنات
طراحی دکوراسیون داخلی قیروکارزین
طراحی دکوراسیون داخلی گیلانغرب
طراحی دکوراسیون داخلی استان گیلان
طراحی دکوراسیون داخلی گوهردشت
طراحی دکوراسیون داخلی استان گلستان
طراحی دکوراسیون داخلی گلشهر
طراحی دکوراسیون داخلی گنبد کاووس
طراحی دکوراسیون داخلی گرگان
طراحی دکوراسیون داخلی گتوند
طراحی دکوراسیون داخلی هفتکل
طراحی دکوراسیون داخلی حاجی‌آباد
طراحی دکوراسیون داخلی همدان
طراحی دکوراسیون داخلی حمیدیه
طراحی دکوراسیون داخلی هامون
طراحی دکوراسیون داخلی هرسین
طراحی دکوراسیون داخلی هشتگرد
طراحی دکوراسیون داخلی هشترود
طراحی دکوراسیون داخلی هندیجان
طراحی دکوراسیون داخلی هریس
طراحی دکوراسیون داخلی هیدج
طراحی دکوراسیون داخلی استان هرمزگان
طراحی دکوراسیون داخلی هویزه
طراحی دکوراسیون داخلی هوراند
طراحی دکوراسیون داخلی ایلام
طراحی دکوراسیون داخلی ایرانشهر
طراحی دکوراسیون داخلی اصفهان
طراحی دکوراسیون داخلی استانبول
طراحی دکوراسیون داخلی ایور
طراحی دکوراسیون داخلی ایذه
طراحی دکوراسیون داخلی جعفریه
طراحی دکوراسیون داخلی جهانشهر
طراحی دکوراسیون داخلی جهرم
طراحی دکوراسیون داخلی جاجرم
طراحی دکوراسیون داخلی جم
طراحی دکوراسیون داخلی جوانرود
طراحی دکوراسیون داخلی جیرفت
طراحی دکوراسیون داخلی جلفا
طراحی دکوراسیون داخلی جویبار
طراحی دکوراسیون داخلی کبوتر آهنگ
طراحی دکوراسیون داخلی کهک
طراحی دکوراسیون داخلی کهنوج
طراحی دکوراسیون داخلی کلاله
طراحی دکوراسیون داخلی کلات
طراحی دکوراسیون داخلی کلیبر
طراحی دکوراسیون داخلی کمال‌شهر
طراحی دکوراسیون داخلی کامیاران
طراحی دکوراسیون داخلی کنگاور
طراحی دکوراسیون داخلی کرج
طراحی دکوراسیون داخلی کارون
طراحی دکوراسیون داخلی کاشان
طراحی دکوراسیون داخلی کلاردشت
طراحی دکوراسیون داخلی کرمان
طراحی دکوراسیون داخلی کرمانشاه
طراحی دکوراسیون داخلی خلخال
طراحی دکوراسیون داخلی خوانسار
طراحی دکوراسیون داخلی خرامه
طراحی دکوراسیون داخلی خاش
طراحی دکوراسیون داخلی خداآفرین
طراحی دکوراسیون داخلی خمین
طراحی دکوراسیون داخلی خمینی‌شهر
طراحی دکوراسیون داخلی خنداب
طراحی دکوراسیون داخلی خنج
طراحی دکوراسیون داخلی خرم‌آباد
طراحی دکوراسیون داخلی خرمدره
طراحی دکوراسیون داخلی خرمشهر
طراحی دکوراسیون داخلی خوشاب
طراحی دکوراسیون داخلی خوی
طراحی دکوراسیون داخلی خور و بیابانک
طراحی دکوراسیون داخلی خوسف
طراحی دکوراسیون داخلی کهگیلویه و بویراحمد
طراحی دکوراسیون داخلی کوهرنگ
طراحی دکوراسیون داخلی کمیجان
طراحی دکوراسیون داخلی کنارک
طراحی دکوراسیون داخلی کردان
طراحی دکوراسیون داخلی کردکوی
طراحی دکوراسیون داخلی کوهبنان
طراحی دکوراسیون داخلی کوهدشت
طراحی دکوراسیون داخلی گمیش تپه
طراحی دکوراسیون داخلی کردستان
طراحی دکوراسیون داخلی کوی کارمندان
طراحی دکوراسیون داخلی لاهیجان
طراحی دکوراسیون داخلی لالی
طراحی دکوراسیون داخلی لنگرود
طراحی دکوراسیون داخلی لنده
طراحی دکوراسیون داخلی لنجان
طراحی دکوراسیون داخلی لیکک
طراحی دکوراسیون داخلی لُردگان
طراحی دکوراسیون داخلی لرستان
طراحی دکوراسیون داخلی مهاباد
طراحی دکوراسیون داخلی محلات
طراحی دکوراسیون داخلی محمدآباد
طراحی دکوراسیون داخلی ماهدشت
طراحی دکوراسیون داخلی سنگسر
طراحی دکوراسیون داخلی محمودآباد
طراحی دکوراسیون داخلی ماهنشان
طراحی دکوراسیون داخلی ماکو
طراحی دکوراسیون داخلی ملارد
طراحی دکوراسیون داخلی ملایر
طراحی دکوراسیون داخلی ملکشاهی
طراحی دکوراسیون داخلی منوجان
طراحی دکوراسیون داخلی مراغه
طراحی دکوراسیون داخلی مرند
طراحی دکوراسیون داخلی مراوه‌تپه
طراحی دکوراسیون داخلی استان مرکزی
طراحی دکوراسیون داخلی مارلیک
طراحی دکوراسیون داخلی مرودشت
طراحی دکوراسیون داخلی مشهد
طراحی دکوراسیون داخلی مسجدسلیمان
طراحی دکوراسیون داخلی میامی
طراحی دکوراسیون داخلی مازندران
طراحی دکوراسیون داخلی مهریز
طراحی دکوراسیون داخلی مهرشهر
طراحی دکوراسیون داخلی مهرویلا
طراحی دکوراسیون داخلی مشگین‌شهر
طراحی دکوراسیون داخلی میبد
طراحی دکوراسیون داخلی میان‌دورود
طراحی دکوراسیون داخلی میانه
طراحی دکوراسیون داخلی میناب
طراحی دکوراسیون داخلی مینودشت
طراحی دکوراسیون داخلی میرجاوه
طراحی دکوراسیون داخلی مبارکه
طراحی دکوراسیون داخلی مهر
طراحی دکوراسیون داخلی نایین
طراحی دکوراسیون داخلی نهاوند
طراحی دکوراسیون داخلی نجف‌آباد
طراحی دکوراسیون داخلی نمین
طراحی دکوراسیون داخلی نقده
طراحی دکوراسیون داخلی نرماشیر
طراحی دکوراسیون داخلی نطنز
طراحی دکوراسیون داخلی نظرآباد
طراحی دکوراسیون داخلی نقاب
طراحی دکوراسیون داخلی نهبندان
طراحی دکوراسیون داخلی نکا
طراحی دکوراسیون داخلی نی‌ریز
طراحی دکوراسیون داخلی نیشابور
طراحی دکوراسیون داخلی نیکشهر
طراحی دکوراسیون داخلی نیر
طراحی دکوراسیون داخلی نوشهر
طراحی دکوراسیون داخلی نور
طراحی دکوراسیون داخلی دلفان (نور آباد)
طراحی دکوراسیون داخلی امیدیه
طراحی دکوراسیون داخلی ارزوئیه
طراحی دکوراسیون داخلی اشنویه
طراحی دکوراسیون داخلی اسکو
طراحی دکوراسیون داخلی پاکدشت
طراحی دکوراسیون داخلی پردیس
طراحی دکوراسیون داخلی پارس‌آباد
طراحی دکوراسیون داخلی پارسیان
طراحی دکوراسیون داخلی پاسارگاد
طراحی دکوراسیون داخلی پاوه
طراحی دکوراسیون داخلی پیرانشهر
طراحی دکوراسیون داخلی پیشوا
طراحی دکوراسیون داخلی پلدشت
طراحی دکوراسیون داخلی پلدختر
طراحی دکوراسیون داخلی قائم‌شهر
طراحی دکوراسیون داخلی قلمستان
طراحی دکوراسیون داخلی قنوات
طراحی دکوراسیون داخلی چایپاره
طراحی دکوراسیون داخلی قرچک
طراحی دکوراسیون داخلی قصرقند
طراحی دکوراسیون داخلی قصر شیرین
طراحی دکوراسیون داخلی قشم
طراحی دکوراسیون داخلی قيدار
طراحی دکوراسیون داخلی قم
طراحی دکوراسیون داخلی قروه
طراحی دکوراسیون داخلی میاندوآب
طراحی دکوراسیون داخلی قوچان
طراحی دکوراسیون داخلی رابر
طراحی دکوراسیون داخلی رفسنجان
طراحی دکوراسیون داخلی رامهرمز
طراحی دکوراسیون داخلی رامیان
طراحی دکوراسیون داخلی رامسر
طراحی دکوراسیون داخلی رامشیر
طراحی دکوراسیون داخلی رشت
طراحی دکوراسیون داخلی روانسر
طراحی دکوراسیون داخلی راور
طراحی دکوراسیون داخلی راز
طراحی دکوراسیون داخلی رزن
طراحی دکوراسیون داخلی رباط‌کریم
طراحی دکوراسیون داخلی رومشکان
طراحی دکوراسیون داخلی رودان
طراحی دکوراسیون داخلی رستم آباد
طراحی دکوراسیون داخلی رودبار
طراحی دکوراسیون داخلی رودهن
طراحی دکوراسیون داخلی رودسر
طراحی دکوراسیون داخلی سبزوار
طراحی دکوراسیون داخلی صفاشهر
طراحی دکوراسیون داخلی صفی‌آباد
طراحی دکوراسیون داخلی صحنه
طراحی دکوراسیون داخلی سلفچگان
طراحی دکوراسیون داخلی ثلاث باباجانی
طراحی دکوراسیون داخلی سلماس
طراحی دکوراسیون داخلی سامان
طراحی دکوراسیون داخلی سنندج
طراحی دکوراسیون داخلی سقز
طراحی دکوراسیون داخلی سراب
طراحی دکوراسیون داخلی سرخس
طراحی دکوراسیون داخلی سراوان
طراحی دکوراسیون داخلی سرایان
طراحی دکوراسیون داخلی سرباز
طراحی دکوراسیون داخلی سربیشه
طراحی دکوراسیون داخلی سردشت
طراحی دکوراسیون داخلی سرعین
طراحی دکوراسیون داخلی ساری
طراحی دکوراسیون داخلی سرپل ذهاب
طراحی دکوراسیون داخلی سروستان
طراحی دکوراسیون داخلی سوادکوه
طراحی دکوراسیون داخلی سمیرم
طراحی دکوراسیون داخلی سمنان
طراحی دکوراسیون داخلی شبستر
طراحی دکوراسیون داخلی شادگان
طراحی دکوراسیون داخلی شاهین‌دژ
طراحی دکوراسیون داخلی شاهین‌شهر و میمه
طراحی دکوراسیون داخلی شاهین ویلا
طراحی دکوراسیون داخلی شهربابک
طراحی دکوراسیون داخلی شهرکُرد
طراحی دکوراسیون داخلی شهرضا
طراحی دکوراسیون داخلی شهریار
طراحی دکوراسیون داخلی شاهرود
طراحی دکوراسیون داخلی شازند
طراحی دکوراسیون داخلی شمیرانات
طراحی دکوراسیون داخلی شیراز
طراحی دکوراسیون داخلی شیروان
طراحی دکوراسیون داخلی شوشتر
طراحی دکوراسیون داخلی شوش
طراحی دکوراسیون داخلی شوط
طراحی دکوراسیون داخلی چالدران
طراحی دکوراسیون داخلی سیب و سوران
طراحی دکوراسیون داخلی سیریک
طراحی دکوراسیون داخلی سیرجان
طراحی دکوراسیون داخلی سی سخت
طراحی دکوراسیون داخلی سلطانیه
طراحی دکوراسیون داخلی صومعه سرا
طراحی دکوراسیون داخلی سنقر
طراحی دکوراسیون داخلی سرخه
طراحی دکوراسیون داخلی طبس
طراحی دکوراسیون داخلی تبریز
طراحی دکوراسیون داخلی تفرش
طراحی دکوراسیون داخلی تفت
طراحی دکوراسیون داخلی تکاب
طراحی دکوراسیون داخلی تاکستان
طراحی دکوراسیون داخلی طالقان
طراحی دکوراسیون داخلی تالش
طراحی دکوراسیون داخلی تنگستان
طراحی دکوراسیون داخلی تایپاد
طراحی دکوراسیون داخلی تیران و کرون
طراحی دکوراسیون داخلی تنکابن
طراحی دکوراسیون داخلی تربت جام
طراحی دکوراسیون داخلی تویسرکان
طراحی دکوراسیون داخلی ارومیه
طراحی دکوراسیون داخلی وان
طراحی دکوراسیون داخلی ورامین
طراحی دکوراسیون داخلی ورزقان
طراحی دکوراسیون داخلی یاسوج
طراحی دکوراسیون داخلی یزد
طراحی دکوراسیون داخلی زابل
طراحی دکوراسیون داخلی زابلی
طراحی دکوراسیون داخلی زهک
طراحی دکوراسیون داخلی زاهدان
طراحی دکوراسیون داخلی زنجان
طراحی دکوراسیون داخلی زرند
طراحی دکوراسیون داخلی زرندیه
طراحی دکوراسیون داخلی زرین آباد
طراحی دکوراسیون داخلی زرین‌دشت
خانهسئوالاتارتباط با مادرباره ما