درباره طراحی دکوراسیون داخلی منزل

اخیرا دکوراسیون داخلی منزل بسیار مورد توجه قرار گرفته است و افراد زیادی هستند که به فکر بازسازی دکوراسیون منزل خود هستند؛ البته از اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی منزل در زمان ساخت ساختمان نمی توان چشم پوشی کرد.09120221338 آقای عسگری در باره دکوراسیون منزل

برخی افراد تصور می کنند که طراحی دکوراسیون منزل کار ساده و راحتی است؛ در این موقعیت باید گفته شود که این یک تصور اشتباه است و طراحی دکوراسیون علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه مخاطب باید طبق اصول و نکات خاص خود پیش برود تا نتیجه طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی خانه مطلوب باشد.

با توجه به اینکه امروزه انواع ایده های طراحی دکوراسیون داخلی خانه بسیار مختلف است، باید برای طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی از افراد خبره و حرفه ای که تخصص و تجربه کافی در این زمینه دارند کمک بگیرید. حامی ساخت با ۱۲ سال تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی خانه، توانسته است بهترین تیم طراحی و اجرا را در کنار خود داشته باشد و درخواست متقاضیان را در هر سبکی که مورد نظرشان است به بهترین نحو اجرا کند. 

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

به طور کلی طراحی دکوراسیون داخلی منزل به منظور هماهنگ سازی و زیباسازی فضای داخلی منزل انجام می شود. اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی منزل به این منظور است که برای افراد فضا داخلی منزل حس آرامش و شادی را به وجود می آورد. طراحی دکوراسیون داخلی خانه کوچک می تواند بسیار پرکاربرد باشد؛ از این جهت که فضاسازی های درستی انجام می شود و می تواند از فضاهای پرت بهترین استفاده را داشت. از طرف دیگر طراحی دکوراسیون منزل ایرانی ساده به افراد کمک می کند تا در فضا خانه حس آرامش بیشتری داشته باشد. حامی ساحت توسط تیم حرفه ای خود می تواند انواع طراحی دکوراسیون داخلی منزل جدید را برای متقاضیان طراحی و اجرا کنند. حامی ساخت این طراحی ها را با نرم افزار ۳dmax انجام می دهند تا افراد بتوانند قبل از اجرا، نهایی شدن طراحی دکور داخلی خانه ایرانی را به مخاطبان خود نشان دهند و در صورت نیاز تغییرات لازم را انجام دهند؛ علاوه براین حامی ساخت خدمات دیگری مانند طراحی دکور آشپزخانه و دکور اداری را نیز انجام می دهند و در طراحی دکوراسیون اداری از پارتیشن های اداری و هر چیزی که برای زیباتر شدن دکور لازم و قابل اجرا باشد استفاده می کنند. 

هدف از طراحی دکوراسیون داخلی خانه

هدف اصلی طراحی دکوراسیون داخلی منزل این موضوع است که افراد می خواهند از فضاهایی که در خانه دارند استفاده کاربردی داشته باشند و علاوه بر آن هنگامی که در منزل خود به سر می برند بتوانند حس آرامش زیادی را دریافت کنند. برخی از افراد علاقه دارند در محیطی زندگی کنند که تمام سلیقه و روحیات خود را در بطن و ظاهر زندگی خود احساس کنند؛ به طور مثال دکوراسیون داخلی خانه سنتی، ایرانی بودن و حس آرامش عجیبی را به فرد القا می کند و برخی می خواهند این موضوع در ظاهر منزل خود نمود پیدا کند. 

اصول طراحی دکوراسیون داخلی خانه

برای اینکه نتیجه نهایی طراحی دکوراسیون داخلی منزل مدرن و فوق العاده مطلوب شود باید اصول و نکاتی را رعایت کنید که البته در این موضوع اگر به تیم طراحی حامی ساخت اعتماد کنید آن ها بخاطر تجربه بالایی که در این زمینه دارند به تمامی نکات و اصول واقف هستند و آن نکات را رعایت می کنند. در ادامه به چند اصول مهم در طراحی دکوراسیون خانه اشاره می کنیم. 
متراژ منزل از مهم ترین مواردی است که در هنگام طراحی دکوراسیون باید به آن توجه ویژه داشت؛ به این علت که طراحی ها متناسب با متراژ متفاوت است. طراحی دکوراسیون خانه ی دوبلکس با طراحی دکوراسیون خانه ویلایی بسیار متفاوت است. این تفاوت ممکن است به منظور فضاسازی یا برای استفاده بهینه از فضاهای پرت صورت بگیرد. به طور کلی طراحی دکوراسیون داخلی خانه های بزرگ راحت تر از طراحی دکوراسیون داخلی خانه کوچک است؛ به این علت که برای طراحی در خانه کوچک باید دقت بیشتر و نگاه جزئی تری به تمامی فضاهای وجود در خانه داشته باشید تا از تمامی مکان ها مناسب ترین استفاده صورت گیرد. 

نورپردازی خانه

نورپردازی در طراحی دکوراسیون منزل از آن مواردی است که به شدت در نمای کلی دکوراسیون تاثیر می گذارد و جلوه آن را چندین برابر می کند. در دکوراسیون داخلی خانه لوکس از نورپردازی بسیار زیادی استفاده می شود. نورپردازی صحیح در قسمت های مختلف خانه باعث می شود دکوراسیون داخلی منزل شیکی را داشته باشید. تیم طراحی حامی ساخت این نورپردازی را به طور کامل انجام می دهند. 
تاثیر چیدمان منزل در طراحی دکوراسیون داخلی خانه

چیدمان منزل بر دکوراسیون داخلی منزل جدید و شیک بسیار تاثیر گذار است و بسیار مهم است که از چه سبک و مدلی تبعیت می کنید و وسایل و اجزا منزل را طبق چه اصولی می چینید. شما باید به چیدمان تمام اجزایی که در فضا به کار می برید توجه کنید. 

چیدمان مبل

اولین فاکتوری که در چیدمان دکوراسیون داخلی منزل مهم است مبلمان است. چیدمان درست مبلمان در فضا بسیار مهم است بخصوص که امروزه نقش بسیار مهم و پر رنگی را در دکوراسیون ایفا می کند. علاوه بر چیدمان مبلمان انتخاب رنگ روکش و سبک آن بسیار مهم است که متناسب با دکوراسیون داخلی منزل باشد. 

استفاده از اکسسوری

فاکتور دیگری که در چیدمان دکوراسیون داخلی منزل مهم است استفاده از اکسسوری های مناسب با سبک و مدل دکوراسیون داخلی خانه است که تاثیر بسزایی در نتیجه نهایی دکوراسیون داخلی خانه دارد؛ اما دقت داشته باشید که از اکسسوری های صحیح استفاده کنید. 

به طور مثال اگر سبک دکوراسیون داخلی منزل کلاسیک را انتخاب کرده اید باید از قاب عکس های مینیمال و ساده استفاده کنید. 
استفاده از پارتیشن در طراحی دکوراسیون منزل

استفاده از پارتیشن در دکوراسیون داخلی منزل از فاکتورهای کاربردی است که طراحان در طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی استفاده می کنند. با این کار فضا پذیرایی را از فضاهای دیگر جدا می کنند یا اینکه در خانه هایی با متراژ بالا فضا را به قسمت های کوچک و کاربردی تبدیل می کنند. 

استفاده از کفپوش

فاکتور دیگری که در نمای کلی دکوراسیون داخلی منزل تاثیر گذار است استفاده از کفپوش است؛ اگر شما کفپوشی متناسب با سبک دکوراسیون داخلی منزل تان انتخاب کنید ظاهر بسیار زیبایی را به نمای کلی خانه یتان می بخشید. در این موقعیت انتخاب کفپوش بسیار کار پیچیده و سختی است که علاوه بر سلیقه شخصی مناسب فضا منزل شما باشد به همین منظور باید از افراد ماهر و حرفه ای که تجربه کافی در این زمینه دارند کمک بگیرید تا بتوانید انتخاب درست و صحیحی داشته باشید. تیم حامی ساخت در این مسیر از صفر تا صد همراه شما است تا دکوراسیون داخلی منزل دلخواه تان را در اختیار شما قرار دهند؛ همچنین در طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی خانه تمامی این نکات و اصول را در چیدمان منزل و با استفاده از پارتیشن و کفپوش مناسب در دکوراسیون داخلی منزل رعایت می کنند. 

استفاده از گل و گیاهان

گل و گیاهان از آن فاکتورهایی است که استفاده از آن در دکوراسیون خانه حس طبیعت و آرامشی را به افراد القا می کند. سعی کنید در دکوراسیون داخلی منزل خود از گل و گیاهان استفاده کنید؛ جالب است بدانید انتخاب گیاهان نیز باید متناسب با سبک دکوراسیون داخلی منزل شما باشد. به نظر برخی از افراد زیباترین دکوراسیون داخلی منزل، منازلی است که در آن گل و گیاه به کار رفته باشد. 

رنگ ها

انتخاب رنگ در دکوراسیون داخلی منزل از مهم ترین آیتم هایی است که باید به آن توجه کنید. طراحان حامی ساخت دانش کافی را در این زمینه دارند که کدام رنگ ها مناسب کدام سبک ها است و شما می توانید با اطمینان خاطر به این تیم اعتماد کنید و صفر تا صد دکوراسیون از طراحی تا اجرای دکوراسیون داخلی را به آن ها بسپارید. 

ایده های مختلف طراحی دکوراسیون داخلی خانه

برای اینکه سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید باید انواع مختلف سبک ها را بشناسید تا بتوانید سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید؛ به این منظور می توانید از مشاوران حامی ساخت کمک بگیرید تا در انتخاب سبک دکوراسیون داخلی همراه شما باشند. 

دکوراسیون داخلی خانه، سبک مدرن

وقتی از سبک مدرن صحبت می شود در ذهن افراد فضایی ساده، خشک با رنگ های سرد و خنثی تداعی می شود. در سبک مدرن از وسایل و لوازم غیر ضروری استفاده نمی شود حتی برخی اوقات هنگام طراحی وسایل ضروری را تا حد امکان در دکوراسیون داخلی منزل حذف می کنند. در این سبک بیشتر از رنگ های سفید، طوسی و نقره ای استفاده می شود، همچنین طرح هایی با خط های صاف و عمودی بیشترین استفاده را در این سبک دارد. سبک مدرن یکی از ایده های طراحی دکوراسیون داخلی خانه است که به تازگی در اکثر منازل به چشم می خورد و افراد زیادی هستند که به این سبک علاقه دارند. توجه داشته باشید که برای اینکه سبک خانه و با آشپزخانه شما در یک راستا باشد و نمای کلی منزل شما حفظ شود باید به طراحی دکوراسیون آشپزخانه نیز توجه کنید؛ به طور مثال کابینت های گلاس متریال مناسبی برای این سبک است. 

دکوراسیون داخلی خانه، سبک مینیمال

یکی از ایده های طراحی دکوراسیون داخلی خانه سبک مینیمال است. این سبک بسیار ساده و شیک است و اصلا تجمل گرایی را در خود جای نمی دهد. در طراحی دکوراسیون داخلی سبک مینیمال از کمترین وسایل، اکسسوری و المان ها استفاده می شود و شباهت زیادی به سبک مدرن دارد. در طراحی دکوراسیون داخلی منزل سبک مینیمال از رنگ سفید بیشترین استفاده را می کنند. یکی از مهم ترین ویژگی های سبک مینیمال خلوت بودن فضا داخلی خانه است که از وسایل بسیار کمی استفاده شده است. در انتخاب تابلوها و اکسسوری ها نیز این موضوع صدق می کند و از طرح های ساده که اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته است در دکوراسیون داخلی خانه استفاده می شود. 

دکوراسیون داخلی خانه، سبک کلاسیک

برای طراحی سبک کلاسیک به ویژگی های آن دقت کنید. یکی از ویژگی های مهم این سبک اصالت و سنگینی در فضا است. یکی دیگر از ویژگی های سبک کلاسیک نظم و ترتیب است و تقارن وسایل و اکسسوری ها در طراحی و چیدمان دکوراسیون بسیار مهم است. در سبک کلاسیک از رنگ های گرم استفاده بیشتری می شود. رنگ هایی مثل کرم و قهوه ای و در برخی طراحی ها از زرشکی نیز استفاده می شود که ترکیب آن با چوب زیبایی دکور داخلی خانه را دو چندان می کند. اکسسوری های سرامیک یکی از بهترین انتخاب ها برای سبک کلاسیک است. 

دکوراسیون داخلی خانه، سبک روستیک

اکثر افراد این سبک را سبک روستایی می شناسند به این علت که این سبک طراحی، بسیار ساده و بی آلایش است و بیشتر از چوب، سنگ و چرم استفاده می شود. رنگ هایی که در این سبک به کار برده می شود بسیار کم رنگ هستند تا آن حس کهنگی را القا کنند؛ اما رنگی که در این سبک بسیار مهم است رنگ سفید در دیوارها است. اکسسوری های مناسب این سبک، صنایع دستی و محلی است. 

دکوراسیون داخلی خانه، سبک شیکر

سبک شیکر یکی از آن سبک هایی که به ندرت در دکوراسیون داخلی خانه دیده می شود. رنگ هایی که در این سبک طراحی استفاده می شود رنگ های خنثی مثل طوسی، خاکستری و بژ است. جالب است بدانید که همین رنگ ها در این سبک باید مات باشند. علاوه بر این اکسسوری هایی که در این سبک استفاده می شوند مات هستند. 

دکوراسیون داخلی خانه، سبک سنتی

دکوراسیون داخلی سبک سنتی در هر کشوری متفاوت است. به عبارتی معیارها و سنت کشورهای مختلف با یکدیگر متفاوت است. کشورهایی مثل فرانسه، ایتالیا، بریتانیا از سبک سنتی اروپایی پیروی می کنند که تفاوت زیادی با سنتی ایرانی دارد. دکور داخلی ایرانی ظاهر بسیار گرمی دارد و باید طراحی دکوراسیون از رنگ های گرم و تیره استفاده کنند. رنگ هایی مانند قرمز، قهوه ای تیره و نارنجی از رنگ های پر کاربرد در سبک سنتی است. در دکوراسیون داخلی منزل ایرانی ساده بجای کفپوش از فرش های اصیل ایرانی که طرح های بی نظیری دارد استفاده می شود. 

دکوراسیون داخلی خانه، سبک انتقالی یا ترانزیشنال

یکی دیگر از ایده های طراحی دکوراسیون داخلی خانه، سبک انتقالی یا ترانزیشنال است. در سبک انتقالی شما ممکن است دکوراسیون داخلی را در نگاه با سبک سنتی اشتباه بگیرید؛ اما باید دقت باشید که مبلمان سنتی و بزرگ در کنار وسایل و اکسسوری های مدرن استفاده شده است. این سبک دکوراسیون داخلی حس گرم و آرامش بخشی را منتقل می کند. شما می توانید در این سبک از اکسسوری هایی با طرح های شلوغ استفاده کنید، همچنین می توانید دیوارهای خانه را از تابلوهای متفاوت پر کنید. مبلمان چوبی سنتی و فرش هایی از رنگ های تیره و طرح های شلوغ دلیل مناسبی است که این سبک با دکور داخلی خانه سنتی اشتباه گرفته شود. سبک انتقالی حد تعادلی را بین سبک سنتی و سبک مدرن برقرار کرده است و تلفیقی از هر دو را در برگرفته است. استفاده از متریال های چوب، شیشه، فلز و سنگ در دکوراسیون داخلی خانه با سبک انتقالی بسیار به چشم خورد. 

دکوراسیون داخلی خانه، سبک فرانسوی

همانطور که از اسم این سبک پیدا است، از کشورهای غربی وارد ایران شده است و اخیرا مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و افراد علاقه دارند تا دکوراسیون خانه خود را به سبک فرانسوی طراحی کنند. سبک فرانسوی از دسته دکوراسیون داخلی منزل جدید محسوب می شود. شاید برایتان سوال باشد که این سبک چگونه در کشور ما نمود پیدا کرده است؟ برای پاسخ به این سوال باید به سفرهای پادشاهان قاجار به اروپا اشاره کنیم و رفته رفته این سبک در دکوراسیون خانه ایرانی جا گرفته است. از ویژگی های این سبک می توان به مبل های خراطی شده اشاره کرد و در کنار این مبلمان ترکیب رنگ تیره با رنگ های خنثی در این سبک دکور به چشم می خورد. وجود تابلوها با طرح های شلوغ و استفاده از اکسسوری های زرق و برق دار امضای این سبک است. 

دکوراسیون داخلی خانه، سبک ساحلی

برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک ساحلی باید از رنگ های سفید، سبز و آبی استفاده کرد. این سبک از شهرهای ساحلی الهام گرفته شده و است و هدف از این طراحی این است که حس دریا، ساحل و طبیعت را القا کند. این سبک دکوراسیون مناسب افرادی است که از شهرهای ساحلی دور هستند و علاقه شدید به این شهرها دارند. در طراحی دکوراسیون به سبک ساحلی و استفاده از اکسسوری های حصیری و چوبی بسیار مهم است و متریالی که در این سبک استفاده می شود چوب و حصیر است. جایگاه ویژه گل و گیاهان را در سبک ساحلی فراموش نکنید. 
دکوراسیون داخلی خانه، سبک آرت دکو

سبک آرت دکو را بیشتر افرادی می پسندند که نگاه هنری دارند و می خواهند این روحیات در ظاهر زندگی شان نمود پیدا کنند. سبک آرت دکو یک سبک تجمل گرایانه محسوب می شود و از اکسسوری های گران قیمت استفاده می شود و تمامی این اکسسوری ها هنری و اصیل هستند. تزیینات آنتیک در گوشه های دکوراسیون خانه از ویژگی های سبک آرت دکو است. رنگ هایی که در این نوع سبک استفاده می شود رنگ های تیره است و این رنگ ها در مبلمان نیز به چشم می خورند. دقت داشته باشید که انتخاب مبلمان در این نوع سبک باید راحتی باشد. 

دکوراسیون داخلی خانه، سبک مدیترانه ای

سبک مدیترانه ای بسیار مناسب دکوراسیون داخلی خانه ویلایی است؛ اما امروزه در خانه های اپارتمانی این سبک به چشم می خورد. به طور کلی این سبک چشم انداز دریا و شهرهای ساحلی را به تصویر می کشد. استفاده از عناصر طبیعی، گل و گیاه در این سبک به چشم می خورد و یکی از ویژگی های مهم این دکوراسیون داخلی است. رنگ هایی که در این سبک کاربرد دارد رنگ های تیره مانند قهوای و قرمز است. 

دکوراسیون داخلی خانه، سبک صنعتی

در طراحی دکوراسیون داخلی خانه به سبک صنعتی باید نکات جزئی و کوچکی را رعایت کنید. جالب است بدانید که این سبک بیشتر در محل کار و دکوراسیون اداری به چشم می خورد؛ اما به مرور زمان این سبک با تغییراتی در دکور داخلی خانه وارد شده است. در این سبک رنگ ها باید گرم و تیره باشند و متریالی که در این سبک استفاده می شود شیشه و چوب است. استفاده از اکسسوری کم و خالی بودن فضا یکی از ویژگی های بارز این سبک است. 

دکوراسیون داخلی خانه، سبک بوهمین

سبک بوهمین یک سبک خاص و جدید است که به تازگی در برخی از منازل دیده می شود. این سبک در دکوراسیون داخلی منزل سبکی آزادی و بی پروایی دارد. سبک بوهمین جسور بودن فرد را در انتخاب سبک و سلیقه شخصی به وضوح نشان می دهد. مبلمان های آنتیک و اکسسوری های عجیب و غریب از ویژگی های این سبک است. در سبک بوهمین از متریال چوب و حصیر استفاده می شود. شما در این سبک می توانید از همه رنگ ها استفاده کنید و رنگ هایی که بیشتر به چشم می خورد نارنجی، قرمز و قهوه ای است. فرش یا قلیچه های طرح دار قرمز و نارنجی دستباف از اجزای اصلی این سبک در دکوراسیون داخلی منزل است. 

دکوراسیون داخلی خانه، سبک همپتونز

دکوراسیون داخلی خانه با این سبک بسیار خاص و شیک است. در این سبک باید دیوارها سفید باشند و حتما از کفپوش های چوبی استفاده کنید. در مبلمانی که در این سبک استفاده می شود کوسن های لوکس بسیار پرکاربرد و مهم است، همچنین که شومینه تکمیل کننده این سبک است. 

تاثیر رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی خانه

رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی نقش بسیار مهم دارند و می توانند تا حد بسیار زیادی احساسی که القا می کنند متفاوت باشد. رنگ ها بسیار سلیقه ای هستند؛ اما باید در انتخاب آن به نکات بسیار مهمی دقت کنید و این انتخاب به گونه ای باشد که کاملا متناسب با فضا و سبک دکوراسیون داخلی منزل تان باشد. در ادامه به تاثیر چند رنگ در دکوراسیون داخلی می پردازیم. 

رنگ قرمز، رنگ بسیار شاد و جذابی است و احساس شور و شوقی را در افراد زنده می کنند. برای استفاده از این رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی باید آن را با رنگ های دیگری که مکمل قرمز است ترکیب کنید تا زیبایی دکور خانه را دو چندان کند. 

رنگ آبی در دکوراسیون داخلی منزل رنگ بسیار شیک و جذابی است. رنگ آبی حس آرامش و خونسردی را در فرد ایجاد می کند و بسیار مناسب استفاده در دکوراسیون اتاق خواب است. 

رنگ های سفید و خاکستری در دکوراسیون داخلی بسیار پرکاربرد و پر طرفدار است و تقریبا در اکثر طراحی ها به چشم می خورد. این رنگ ها بسیار مدرن هستند و زیبایی دکوراسیون داخلی را دو چندان می کنند. 

رنگ کرم از آن دسته رنگ هایی است که اکثر دکوراسیون داخلی منزل ایرانی و سنتی دیده می شود. این رنگ و رنگ هایی که تناژ کرم و قهوه ای دارد را باید با رنگ هایی مثل سبز و قرمز ترکیب کرد تا طراحی زیبایی را داشته باشید. 

تاثیر طراحی آشپزخانه در دکوراسیون داخلی خانه

یکی از اجزا عمومی دکوراسیون داخلی خانه، آشپزخانه است که در اکثر خانه ها به صورتی طراحی شده است که کاملا در معرض دید باشد؛ به همین علت طراحی آشپزخانه در دکوراسیون داخلی منزل مهم است. در طراحی آشپزخانه باید سعی کنید کاملا متناسب با سبک خانه باشد تا دکور داخلی از یکنواختی دور نشود و سبک های مختلفی را با هم ترکیب نکند. انتخاب درست رنگ و اکسسوری های مناسب آشپزخانه از نکات طراحی دکوراسیون آشپزخانه است. 

تاثیر طراحی اتاق خواب در دکوراسیون داخلی خانه

اتاق خواب مهم ترین قسمت یک خانه محسوب می شود و از آنجایی که افراد برای خواب و استراحت به این فضا می روند طراحی آن بسیار مهم است. برخی از افراد سبک دکوراسیون داخلی اتاق خواب را با سبک دکوراسیون حال و آشپزخانه کاملا از یکدیگر متفاوت انتخاب می کنند. 

مراحل طراحی دکوراسیون داخلی خانه

برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه ابتدا سعی کنید شرکت معتبر و مناسبی را پیدا کنید تا بتوانند هر مدل و سبکی که مورد نظر شما است را به همان شکل طراحی و اجرا کنند. پس از اینکه شما شرکت مورد نظر خود را پیدا کردید، سعی کنید با مشاوران آن صحبت کنید تا به شما سبک ها و مدل های مختلف را نشان دهند. شما باید اطلاعات دقیقی از متراژ و سبک مورد نظر خود را در اختیار طراحان قرار دهید. تیم حامی ساخت با ۱۲ سال تجربه در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی خانه و انواع مکان های متفاوت مانند طراحی دکور اداری، طراحی دکوراسیون تجاری و غیره توانسته اند حرفه ای ترین طراحان را نزد خود داشته باشند، همچنین طراحان حامی ساخت طرح و سبکی که شما برای دکوراسیون خانه به آن ها نشان می دهید را با نرم افزار ۳dmax طراحی می کنند و در صورت تایید شما آن را به بهترین نحو برای شما اجرا می کنند.

برتری سبک دکوراسیون روستیک نسب به سایر سبک ها

بعضی از سبک های دکوراسیون هستند که استفاده از آن ها جذابیت خاصی به مکان مورد نظر می دهد. به طورقطع دکوراسیون روستیک یکی از همین سبک هاست. 

این نوع دکوراسیون با به کار گرفتن اجزای طبیعت مانند سنگ و چوب به اجرا در می آید و به همین دلیل، زیبایی منحصربه فردی را به ارمغان می آورد. به طورکلی این سبک از دکوراسیون سادگی و روستایی بودن را نشان می دهد که برای ایجاد آن اکثراً از چوب جنگل استفاده می شود که از جمله موارد مدنظر می توان به میز و کتابخانه چوبی اشاره کرد. در این مطلب قصد داریم درباره ی حال و هوای سبک دکوراسیون روستیک صحبت کنیم. 

چرا باید از دکوراسیون سبک روستیک استفاده کرد؟ 

این سبک دکوراسیون را می توان به صورت دست سازه ی هنر روستائیان نیز در نظر گرفت. در واقع چیدمان خانه، محل کار، کافی شاپ و… با استفاده از سنگ یا چوب جنگلی به خوبی می تواند مکان مورد نظر را از هرگونه تجملات دور کند. به طورکلی استفاده از دکوراسیون روستیک به دلایل زیر خواهد بود: 

آزادی عمل در انتخاب

انتخاب دکوراسیون روستیک، آزادی عمل مناسبی را به افراد برای درگیر کردن دیگر سبک ها می دهد. در واقع این سبک جذاب، از تضادها و کنتراست های مناسبی برخوردار است که در کنار استفاده از دیگر سبک های دکوراسیون، زیبایی وصف ناپذیری را ایجاد می کند. 

نور کافی

از مهم ترین ویژگی های سبک دکوراسیون روستیک در نظر گرفته شدن نور طبیعی مناسب است. در واقع افرادی که علاقه مند به نور جذاب و طبیعی هستند استفاده از این سبک را در دستور کارشان قرار می دهند چرا که با وجود پنجره های بزرگ و کوچک، به راحتی قابل دسترسی خواهد بود. 

شیک بودن فضا

دکوراسیون روستیک به طور قابل توجهی فضا را زیباتر خواهد کرد. در واقع به کارگیری وسایل چوبی مانند میز چوبی و حتی کتابخانه چوبی بر جذابیت فضا کمک زیادی خواهد کرد. به طورکلی در نظر گرفتن موارد عنوان شده احساس دنج بودن منزل یا دیگر موقعیت ها را فراهم می کند. 

اجزای دکوراسیون در سبک روستیک

هرکدام از اجزای سبک دکوراسیون روستیک دارای ویژگی های و جزئیات خاص خودشان هستند که در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم: 

مبلمان در دکوراسیون سبک روستیک

برای در نظر گرفتن مبلمان در این سبک، معمولاً از چوب یا سنگ استفاده می شود. البته به کارگیری از دیگر مصالح مانند خیزران، پنبه، پشم و مواردی از این دست نیز می تواند به زیبایی مبلمان بیفزاید. ضمناً گفتنی است که پارچه ی طبیعی مبلمان در دکوراسیون روستیک کیفیت مبلمان را نیز افزایش می دهد. 

شومنیه در سبک دکوراسیون روستیک

امروزه شومینه ها در سبک های مختلفی وجود دارند که هرکدام زیبایی های خاص خودشان را داشته و به تنهایی می توانند یک موقعیت مانند منزل را از لحاظ جذابیت، بهبود ببخشند. اما نوع شومینه های سبک روستیک حال و هوای بهتری دارند چرا که حس و حال طبیعت را منتقل می کنند. در کنار این مورد شومینه های سنگی نیز جذابیت خاصی دارند که بنا به سلیقه ی افراد مورد استفاده قرار می گیرند. 

پنل های دیواری و دیوارکوب های چوبی در سبک روستیک

بهترین پنل هایی که در دکوراسیون روستیک می توانند موقعیت مدنظر را جذاب تر کنند، مواردی هستند که حس زبری و خشن بودن چوب را انتقال می دهند. بسیاری از افراد برای در نظر گرفتن دکوراسیون روستیک به پنل های دیواری اهمیت نمی دهند و این ممکن است بزرگ ترین اشتباه این افراد برای ایجاد یک دکوراسیون جذاب باشد. بنابراین از عملکرد پررنگ دیوارکوب در این سبک به راحتی عبور نکنید. ضمناً بهترین رنگ برای دیوارهای این سبک از دکوراسیون، رنگ سفید است که با تزئین دیوار شرایط ویژه ای را رقم خواهد زد. 

دکوراسیون روستیک

سقف های چوبی در دکوراسیون روستیک

در نظر گرفتن سقف در سبک روستیک می تواند به شکل ضربدری با الوارهای موازی باشد. این کار زیبایی بسزایی را برای سبک دکوراسیون روستیک به ارمغان می آورد. درواقع انتخاب این مورد نمای طبیعی جذابی را به محیط می دهد. به طورکلی اگرچه برای سقف در این سبک دکوراسیون، انتخاب دیگری نیز وجود دارد اما شاید مورد عنوان شده، بهترین انتخاب برای بهبود ظاهری موقعیت باشد. 
رنگ های مناسب در دکوراسیون سبک روستیک

بیشترین رنگ هایی که در این سبک به کار گرفته می شوند، رنگ های طبیعی هستند. البته گاهاً رنگ های خنثی نیز مورد استفاده قرار می گیرند که در هر دو وضعیت زیبایی خاصی به مکان های مختلف مانند منازل می دهد. با این حال با توجه به سلیقه ی افراد ممکن است در بعضی از دکوراسیون های روستیک، رنگ های تند نیز دیده شود. به طورکلی رنگ سبز، طوسی و البته قهوه ای بیشترین استفاده را در سبک دکوراسیون روستیک دارند. 

استفاده از پارچه در سبک روستیک

این سبک دکوراسیون، یک سبک روستایی محسوب می شود. در واقع پارچه نیز در این سبک با حال و هوای زندگی روستائیان تعیین شده که به عبارتی می توان به پارچه های پشمی قهوه ای که کاربردشان در زمستان ها است اشاره کرد. در کنار این مورد در تابستان ها نیز از پارچه های توری مانند سفید رنگ که ضخامت خاصی هم ندارند، استفاده می شود که حال و هوای خنک را به محیط وارد می کند. 
نقش دکوریجات در سبک روستیک

برای این که دکوراسیون روستیک به بهترین شکل ممکن در نظر گرفته شود، باید به دکوریجات آن نیز توجه ویژه ای شود. در واقع استفاده از دستگیره های قدیمی (فلزی حکاکی شده)، شیرآلات سنتی در موقعیت هایی مانند سرویس بهداشتی و استفاده از انواع ظروف سفالی یا حتی لوازمی مانند گلدان دست ساز به خوبی می توانند دکوراسیون روستیک را بیش از پیش جذاب کنند. بنابراین برای ترتیب دادن چنین سبکی حتماً از این موارد نیز استفاده کنید. ضمناً به کارگیری از سنگ نیز برای به تعادل رساندن و بهبود فضای منزل یا هر مکان دیگر ضروری به نظر می رسد. به طورکلی بخشی از دیزاین منزل را می توان با استفاده از سنگ های جذاب، در کنار یا بالای شومینه و یا حتی دیگر مکان ها جذاب تر کرد. 

سبک روستیک برای چه مکان هایی مناسب است؟ 

با توجه به اهمیت انتخاب سبک روستیک برای زیباسازی بهتر محیط، شاید این سوال برایتان پیش آمده است که از این سبک برای چه مکان هایی می توان استفاده کرد که در پاسخ باید عرض کنیم که در هر موقعیت مکانی که امکان در نظر گرفتن چنین سبکی باشد، بدون توجه به دیگر مسائل، سبک روستیک قابل اجرا خواهد بود که از جمله می توان به موقعیت هایی مانند خانه های مدرن و آپارتمان ها، کلبه ها و ویلاها، رستوران، آتلیه، کافی شاپ، فست فود، فضای اداره ها و مواردی از این دست اشاره کرد. 
اجرای دکوراسیون روستیک

دکوراسیون روستیک برای موقعیت های مختلف قابل انتخاب است. اجرای کار سبک روستیک باید توسط یک تیم متخصص انجام شود که در ادامه به یکی از بهترین ها در این زمینه اشاره خواهیم کرد. همان طور که می دانید برای اجرای یک سبک دکوراسیون روستیک باید به موارد مختلفی توجه کرد که نیازمند افراد متخصص است. یکی از مجموعه هایی که به صورت تخصصی در زمینه دکوراسیون روستیک فعالیت می کند، دکوراسیون روستیک لومه می باشد. این تیم متخصص سبک روستیک را در محل مورد نظر شما اجرا خواهند کرد و تجربه پیاده سازی دکوراسیون روستیک در منزل، محل کار، ساخت کافی شاپ روستیک و همینطور ویلای روستیک را در نمونه کارهای خود دارد. 

خرید وسایل روستیک

در صورتی که نیاز به اجرای دکوراسیون روستیک نداشته باشید می توانید وسایلی نظیر میز چوبی، کتابخانه، بوفه، کنسول، مبلمان و سایر وسایل و اکسسوری های مورد نیاز خود را به صورت سفارشی به سبک روستیک از این مجموعه درخواست کنید. این مجموعه سال هاست که در این زمینه در حال فعالیت است و علاوه بر شوروم واقع در کارخانه، در سایت ها و شبکه های اجتماعی نمونه کارهای خود را به نمایش گذاشته است.

نکات مهم در اجرای دکوراسیون و طراحی داخلی

همه انسانها در اعماق درون خود خواستار آرامشند. این امر، برای هر فرد، اگر نه در هیچ جای دیگر، حداقل در خانه باید محقق شود. در خانه است که می توان انرژی های از دست رفته طی روز را جایگزین کرد. دور هم جمع شدن اعضای خانواده و گپ زدن به ما انسانها کمک می کنند تا خستگی های روزانه را در جایی بیرون از خانه جا گذاشته و برای فردا آماده شویم. فضای داخلی خانه می تواند منبع تمام نشدنی نشاط و آرامش باشد به شرطی که بعضی از جزئیات ظریف که بسیار موثر هم هستند رعایت کنیم. 

به گزارش ایسنا بنابر اعلام خاجی کالا، امروزه اهمیت طراحی مناسب فضای داخلی منزل و محیط کار و تاثیر آن در افزایش بهره وری و ایجاد حس آرامش امریست انکارناپذیر. توجه به فضای داخلی و نحوه و تقسیم بندی پلان ها، نقش مهمی را در ساختار معماری یک بنا بر عهده دارد. 

معماری داخلی نقش عمده ای در کیفیت فضای ساختمان ایفا می کند. نحوه چیدمان و تقسیم بندی فضا، جنس و رنگ پوشش سطوح (کف، سقف و دیوارها)، نور پردازی، مبلمان و مجموعه عوامل موثر دیگر تعیین کننده زیبایی و کار آمدی فضاهای داخلی هستند. امروزه تاثیر معماری داخلی بر آرامش (مجموعه هنجارهای عصبی)، راندمان (در فضاهای اداری)، اثر بخشی (در فضاهای تجاری) بسیار بدیهی و لازم به نظر می رسد. 

از سوی دیگر معماری داخلی به لحاظ معیارهای روانشناسی اهمیت بسیاری دارد. میزان امنیت، صمیمیت، شور و هیجان و آرامش موجود در یک فضا را می توان با راهکارهای مناسب تشدید یا تضعیف کرد. باید دانست که هر کدام از انسان ها دارای تعلقات ذهنی و روحی خاصی هستند که پاسخگویی به نیازهای آن ها در معماری داخلی در اولویت قرار می گیرد. 

افراد موفق در این صنعت اظهار می دارند قابلیت متعادل کردن عملکرد با زیبایی، تعیین کنندۀ موفقیت یک طراح داخلی است. با وجود پیچیدگی کار، آنان که بخوبی از عهدۀ آن بر می آیند بسیار راضی و خشنودند. 

عملکرد

اولین عنصری که در بدو امر باید مدنظر قرار گیرد عملکرد و نحوه استفاده از فضای داخلی است. یک چهار دیواری می تواند به عنوان اطاق خواب، نشیمن، اطاق بچه، آشپزخانه، سالن ورزش، فروشگاه یا اداره شخص معین برای فعالیت مشخص قرار گیرد…. ضروری است با استفاده از عواملی چون نورپردازی و چیدن مبلمان تقسیم گردد تا عملکرد هر یک دقیقآ مشخص شود. 

آسایش

در نظر گرفتن آسایش ساکنان خانه بیش از زیبائی در دکوراسیون واجد اهمیت است. اطاق زیبا اما غیرقابل استفاده تدریجا به جایگاه ارواح بدل می گردد! محل کار زندگی یا استراحت چنانچه شرایط مناسب و راحتی فراهم ننماید دارای فضای سنگین و کسالت بار شده افراد را از خود گریزان خواهد نمود نقش عمده معماری و تزئین داخلی در حقییقت ایجاد محیطی مناسب برای زیستن و فعالیت های انسانی است. 

ویژگی ها

منظره اطاق، میزان نور طبیعی و خصوصیات معماری ساختمان از دیگر عواملی هستند که قبل از شروع تزئین باید مدنظر قرار گیرند. این عوامل اجزا ثابتی را تشکیل می دهد که تغییر آن ها و پس از اتمام کار دیگران امکان پذیر نیست لذا ترکیب بندی را طوری باید انجام داد که از جنبه های مثبت این ویژگی ها حداکثر بهره برده شود. 

نقشه

انجام کار چه در ساختمانی نو و چه تغییر دکور یک ساختمان کهنه باشد باید با در نظر گرفتن شکل فضا و پیاده کردن نقشه آن صورت گیرد. کشیدن نقشه یکی از ضروری ترین اقدامات است. 

مبلمان یا تغییر رنگ روی نقشه امری ساده و بدون خرج است اما ارتکاب هر اشتباه پس از اتمام کار به قیمت صرف هزینه اضافی و دوباره کاری است. نقشه نه تنها فضای قابل استفاده را پیشاپیش نمایش می دهد، بلکه به کمک آن می توان تعداد و اندازه اثاثه مورد نیاز را نیز مشخص کرد. 

نور

ضمن کشیدن نقشه مناطقی که از آنجا نور طبیعی به داخل تابیده می شود و نواحی تاریک، همچنین تعداد چراغهای سقفی و آباژور با تعیین محل دقیق آن ها لازم است مشخص گردند محاسبه رو شنائی عمومی و نقاطی که احتیاج به نور بیشتری برای مطالعه یا کار دارند واجد اهمیت خاصی است. 

رنگ

همواره لازمه ی دریافت نتیجه ای مطلوب از انجام هر نوع کار عملی، وجود اطلاعات و آگاهی لازم تئوری در آن زمینه است. ما در این متن سعی کرده ایم اطلاعاتی را با همین موضوع و هدف ارائه دهیم. رنگ ها در دو بستر اصلی در محیط حضور می یابند: 

پوشش های اصلی فضاها شامل دیوارها، کف ها، سقف ها و درها

لوازم دکوراسیون شامل مبلمان، پرده ها، فرش و غیره

در مقام مقایسه این دو قالب با هم، به لحاظ نقش دکوراسیونی شان در محیط، پوشش های فضا از اهمیت بیشتری برخوردار می باشند زیرا که نسبت به لوازم دکوراسیونی ثابت تر بوده و به گونه ای نقش پس زمینه را برای آن لوازم اجرا می کنند. 

در میان این پوشش ها، دیوارها به جهت وسعت حضورشان در فضا، جایگاه ویژه ای داشته و میزان تأثیر گذاریشان بر دیگر لوازم دکوراسیونی بسیار چشمگیرتر است. گذشته از موضوع تأثیر بر روی دیگر لوازم محیط، دیوارها و رنگ انتخابشان در تغییر وسعت و نور فضا نیز بسیار مؤثر است. 

سطوح

سطوح اصلی اتاق شامل سقف و کف ودیوار ها است؛ پرده ها روکش مبل و صندلی، سطح درها و پنجره ها نیز سطوح کوچکتر را تشکیل می دهند. رنگ، نقش، بافت در بزرگ یا کوچک جلوه دادن اتاق موثر است نقوش درهم و رنگهای تند بر سطوح مذکور قدرت جلب توجه بیشتری داشته و فضا را شلوغ و کوچک خواهند کرد. تاقچه ها، رف ها، ارسی ها، هشتی ها، حوض ها و باغچه ها تنها شماری از عناصر کالبدی طراحی داخلی در ایران هستند. روش معماران گذشته ایرانی در به کارگیری این عناصر، در راستای آن بوده تا از جذابیت فرم کاسته شود و به غنای فضا افزوده گردد. این همان هندسه همراه با تزئینات است. 

کفپوش

جهت پوشش کف آپارتمان از مصالح گوناگونی می توان بهره گرفت. (از جمله سرامیک ها، پارکتهای طرح چوب، موکت و …) اگر قصد تعویض کفپوش ساختمان را داشته باشید، در صورت استفاده از سرامیک می بایست در انتخاب رنگ آن دقت زیادی شود، زیرا استفاده از رنگهای تیره در کف، فضا را فشرده تر نشان می دهد. معمولا استفاده از رنگ های بسیار روشن مثل سفید نیز معایبی به همراه دارند، یکی از معایب آن یکدست شدن فضا است که جهت برطرف کردن یکدستی آن می توان از یک قالیچه در زیر میز مبل استفاده کرد. یا اینکه در میان سرامیک ها طرح هایی با رنگهای متفاوت را بکار گرفت. در صورت استفاده از پارکت نیز می بایست نکات گفته شده را رعایت نمود و رنگهای روشن طرح چوب را انتخاب کرد. 

شش قانون اساسی در دکوراسیون

رابرت فراست، شاعر امریکایی، معتقد است «خانه همان جایی است که وقتی قرار است به آن برگردیم، همه اجزایش آدم را به سمت خودش می کشد.» سویه های معنوی را اگر کنار بگذاریم، قطعا یکی از این اجزایی که آدم را به سمت خانه اش می کشد، سلیقه ای است که در چیدمان اجزای خانه به کار رفته است. این چند قدم را بردارید تا به یک دکوراسیون مطلوب و درعین حال شخصی دست پیدا کنید. 

۱) از نصب تابلوهای کوچک روی دیوارهای بزرگ اجتناب کنید. با این کار هم از ارزش اثر هنری کم می شود و هم دیوار خانه کوچک به نظر می رسد. تابلوهای هنری باید دوسوم پهنای دیوار را پوشش دهند تا بشود آن ها را یک عنصر دکوراتیو به حساب آورد. 

۲) اگر می خواهید دیوارهای اتاق تان مرتفع به نظر بیاید، از چندین تابلوی عمودی در کنار هم استفاده کنید. اگر دوست دارید دیوارهای اتاق تان پهن و طولانی به نظر آید، چندین تابلوی افقی را در کنار هم قرار دهید. 

۳) قبل از انجام رنگ آمیزی نهایی، از علاقه تان به رنگ مورد نظر مطمئن شوید. شاید بد نباشد که آن را در جای کوچکی امتحان کنید و زمانی که از شدت روشنی، تیرگی و یا درخشندگی رنگ اطمینان حاصل کردید آن را برای کل دیوارها به کار ببرید. بهتر است امتحان رنگ را در زیر همان نوری انجام دهید که بیشترین زمان را با آن سپری می کنید. 

۴) نورها می توانند روی رنگ ها تاثیر بگذارند. برای مثال، نورهای زرد مقداری گرما و زردی به رنگ اضافه می کنند. در مقابل، نورهای سفید، باعث اضافه شدن کمی رنگ آبی به دیگر رنگ ها می شوند. 

۵) استفاده از تابلوهای نقاشی به هماهنگی و زیبایی خانه بسیار کمک می کند، ولی به هنگام نصب این تابلوها باید در نظر داشته باشید که در ارتفاعی بالاتر و یا پایین تر از حد تعریف شده قرار نگیرند. حد تعریف شده نصب تابلوها درحقیقت همان میانگین قد افراد بزرگسال خانواده است، یعنی در فاصله ای مابین ۱۵۸ تا ۱۷۰ سانتی متر از کف زمین. 

اگر قصد دارید مجموعه ای از تابلوها را روی دیوار به نمایش گذارید، می توانید این دامنه را به ۱۳۰ تا ۱۸۵ سانتی متر گسترش دهید. 

۶) اگر می خواهید اتاق ها بزرگ تر از حد واقعی به نظر برسند، از رنگ های روشن و درخشنده استفاده کنید. برتصویر، اگر فضای وسیعی در اختیار دارید و می خواهید که کوچکتر به نظر برسد، رنگ های تیره به کار ببرید. 

دپارتمان تزئینات و دکوراسیون داخلی فروشگاه خاجی

دپارتمان تزئینات و دکوراسیون داخلی، مجلل ترین و زیباترین محصولات متنوع جهت دکوراسیون داخلی وجود دارد و مشتری با گذری کوتاه می تواند انتخاب خود را انجام دهد. 

محصولات موجود در دپارتمان تزئینات و دکوراسیون داخلی فروشگاه خاجی عبارتند از: 

• انواع کاغذ دیواری پارکت کف پوش انواع پرده های تزیینی بلوک شیشه ای انواع سقف های کاذب انواع سنگ آنتیک آسمان مجازی استونیت موکت چمن مصنوعی کناف قرنیز

دکوراسیون مغازه چگونه اجرا می شود؟ 
دکوراسیون مغازه چگونه اجرا می شود؟ 

یکی از موارد بسیار مهمی که می تواند در جذب مشتری بسیار تاثیرگذار باشد، نمایش محصولات و جنس های شما در دکوری خاص و جذاب است. این موضوع بر روی خرید مشتری از فروشگاه یا مغازه شما بسیار تاثیرگذار است و جذب مشتری را افزایش می دهد. 

به گزارش ایسنا بنابر اعلام فروشگاه اینترنتی اثاث چین، در نتیجه می توان گفت، که دکوراسیون مغازه با افزایش مشتری و در نتیجه فروش رابطه مستقیمی دارد. به همین دلیل به صراحت می توان گفت دکوراسیون جذاب فروشگاه تاثیر فراوانی بر روی شناخت برند و رسیدن به اهداف فروشندگان در کسب و کارهای مختلف دارد. علاوه بر مواردی که گفته شد، زیبایی و جذابیت دکوراسیون یک واحد تجاری به جز زیباتر کردن محیط مغازه یا سالن، برای کارمندان آن محل یک امتیاز مثبت به همراه پرستیژ کاری مناسب و بالا به شمار می رود. 

شاید این سوال برای خیلی از شما پیش آید، که چگونه می توان یک دکوراسیون جذاب برای مغازه و یا واحد تجاری خود اجرا نمود؟ در ادامه این مقاله به این موضوع پرداخته می شود و به شما توضیح خواهیم داد، که چه مواردی می تواند در طراحی دکور محل شما برای جذب مشتری بیشتر تاثیرگذار باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان این مقاله همراه ما باشید. 

چه مواردی در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه تاثیرگذار است؟ 

یک مغازه که دارای ویترینی متناسب با نوع محصول مورد نظر است، تاثیر بسیار زیادی در نمایش کیفیت محصولات به کاربران دارد. قابل ذکر است، نوع و چگونگی نورپردازی و به کار بردن تنوع نورپردازی در دکوراسیون مغازه قادر خواهد بود، جذابیت محصولات را چندین برابر کرده و در نهایت منجر به فروش شود. به صورت کلی موارد بسیاری وجود دارد، که در طراحی دکوراسیون مغازه تاثیر فراوانی دارد، که مهم ترین آن ها عبارتند از: 

  1. ایجاد خلاقیت در دکوراسیون مغازه: دکورهای جدید و جالب کاربران را بیشتر به خود جلب می کند. مثلا یک مغازه ای که دارای یک دکور جدید و منحصر به فرد باشد، برای شناخت بیشتر و سریع تر برند و کسب و کار شما بسیار کمک کننده خواهد بود. مغازه ای که دارای یک دکور جذاب و جدید از دید کاربران باشد، به سرعت به گوش سایر مخاطبان رسیده و برند شما با سرعت بیشتری شناخته می شود. 
  2. موثر بودن رنگ در دکور داخلی مغازه: قبل از طراحی دکوراسیون مغازه، به رنگ برندینگ خود فکر کنید. زیرا همگامی رنگ برند شما با دکور مغازه می تواند تاثیر بسیاری بر روی بیشتر دیده شدن و افزایش اعتبار کسب و کار شما خواهد داشت. 
  3. نورپردازی در طراحی دکوراسیون فروشگاه: نورپردازی در طراحی داخلی یک فروشگاه می تواند تاثیرات فراوانی را موفقیت و بیشتر دیده شدن برند شما به همراه داشته باشد. استفاده از نورهای رنگی و ال ای دی که در طراحی دکوراسیون مغازه توسط متخصصان این امر صورت گیرد بسیار موثر ثمر خواهد بود. 

4. چیدمان آزاد در دکوراسیون فروشگاه: با چیدمان آزاد در دکوراسیون تفاوت چشمگیری در فروش محصولات خود داشته باشید. از قابلیت های چیدمان آزاد در دکوراسیون فروشگاه به صورت معمول راهروهایی مستقیم به چشم نخواهند خورد. در نتیجه می توان گفت، محدودیت خاصی به منظور این شکل از چیدمان در رفت و آمدها نیز وجود نخواهد داشت. و این موضع به صورت کامل بستگی به سلیقه اشخاص دارد. این امکان ها برای کاربران وجود دارند، تا آن ها به صورت آزادانه در همه قسمت های مغازه رفت و آمد نماید، و با هر حرکتی نگاه آن ها به سوی یک محصول خاص و جذاب جلب گردد. از جمله مهم ترین مزیت های این روش ها ایجاد یک سبک جدید و واقعی زندگی در آن ها است. به همین دلیل است، که در تعداد زیادی از مغازه ها از این نوع چیدمان برای دکوراسیون داخلی نیز استفاده می کنند. 

5. ایجاد مکانی برای انتقال انرژی در طراحی دکوراسیون مغازه: در طراحی دکوراسیون فروشگاه به صورت معمول ۱۰ تا ۱۵ قدم اول را به عنوان مکانی که مشتریان انرژی خود را انتقال دهند، در نظر می گیرند. به همین ترتیب مشتریان مغازه فرصتی می یابند، تا از شلوغی هایی که در بیرون از مغازه با آن ها برخورد داشته اند همانند خیابان ها، پارکینگ ها، وسایل نقلیه شلوغ و… آزاد گردند و تا حد بسیار زیادی بارهای منفی شخصی افراد که جنبه روانی دارد، تخلیه می شود. مساحت در نظر گرفته شده برای این موضوع به صورت کامل به ابعاد فروشگاه ها نیز بستگی دارد. 

به صورت کلی حسی که در این محدوده از فروشگاه شما در ذهن مشتریانتان بوجود می آید، از اهمیت بالایی برای جذب مشتری برخوردار است و باعث می شود تا به خریداران یک دید کلی از مغازه شما که در بردارنده رنگ دکوراسیون مغازه، کلاس مغازه، نوع نورپردازی فروشگاه و… در این مکان در قسمت ورودی فروشگاه به خریداران القا می گردد. پس با صراحت تمام می توان گفت، این موضوع می تواند، نوع دکوراسیون مغازه شما را در مقایسه با سایر رقیبانتان بهبود بخشد. و حتی امکان دارد باعث پایین تر آمدن لول و سطح رقیبان شما در نظر مشتریان شود. 

کلام آخر

در کلام آخر به شما بگوییم، که نوع دکوراسیون داخلی در یک مغازه تاثیر فراوانی در خرید محصولات شما دارد. پس برای طراحی دکور فروشگاه تان از افراد کاربلد و متخصص در حوزه دکوراسیون داخلی کمک گرفته و با توجه به ایده ها و نظرات آن ها محیط مغازه خود را جذاب و زیبا نمایید؛ یکی از بهترین فضاهایی که می تواند کمک بسیاری در خصوص دکوراسیون مغازه شما بکند. پیشتر برای شما موارد مهمی که در طراحی دکوراسیون بک مغازه اهمیت ویژه ای دارند، عنوان کردیم. امیدواریم نکات ارائه شده بتواند به شما در تصمیم گیری در مورد انتخاب نوع دکور کمک شایانی کند. از اینکه تا پایان این مقاله را با دقت مطالعه نمودید و همراه ما بودید، از شما کاربران همیشگی و دوست داشتنی مان کمال تشکر و قدردانی را داریم.

نمایندگی طراحی دکوراسیون داخلی منزل
طراحی دکوراسیون داخلی پیکان شهر
طراحی دکوراسیون داخلی 13آبان
طراحی دکوراسیون داخلی 16آذر
طراحی دکوراسیون داخلی 17شهریور
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک 22بهمن
طراحی دکوراسیون داخلی آبک
طراحی دکوراسیون داخلی اباذر
طراحی دکوراسیون داخلی عباس آباد
طراحی دکوراسیون داخلی عباسیه
طراحی دکوراسیون داخلی عباسی
طراحی دکوراسیون داخلی دسترسی
طراحی دکوراسیون داخلی ابوذر
طراحی دکوراسیون داخلی ابوسعید
طراحی دکوراسیون داخلی افراسیابی
طراحی دکوراسیون داخلی افسریه
طراحی دکوراسیون داخلی آگاهی
طراحی دکوراسیون داخلی آهنگ
طراحی دکوراسیون داخلی آهنگران
طراحی دکوراسیون داخلی آجودانیه
طراحی دکوراسیون داخلی علی آباد
طراحی دکوراسیون داخلی المهدی
طراحی دکوراسیون داخلی امانیه
طراحی دکوراسیون داخلی امین حضور
طراحی دکوراسیون داخلی امیربهادر
طراحی دکوراسیون داخلی امیرآباد
طراحی دکوراسیون داخلی امیریه
طراحی دکوراسیون داخلی امجدیه
طراحی دکوراسیون داخلی انبار نفت
طراحی دکوراسیون داخلی اندرزگو
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک اندیشه
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک آپادانا
طراحی دکوراسیون داخلی اقدسیه
طراحی دکوراسیون داخلی اراج
طراحی دکوراسیون داخلی ارامنه
طراحی دکوراسیون داخلی آرارات
طراحی دکوراسیون داخلی ارگ
طراحی دکوراسیون داخلی آریاشهر
طراحی دکوراسیون داخلی آرژانتین
طراحی دکوراسیون داخلی بلوار ارتش
طراحی دکوراسیون داخلی اسدی
طراحی دکوراسیون داخلی آسمانها
طراحی دکوراسیون داخلی اشرفی اصفهانی
طراحی دکوراسیون داخلی اتابک
طراحی دکوراسیون داخلی آیت الله کاشانی
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک آزادی
طراحی دکوراسیون داخلی آذربایجان
طراحی دکوراسیون داخلی آذری
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک آزمایش
طراحی دکوراسیون داخلی اتوبان بابایی
طراحی دکوراسیون داخلی باغ فیض
طراحی دکوراسیون داخلی بهاران
طراحی دکوراسیون داخلی بهارستان
طراحی دکوراسیون داخلی بهمنیار
طراحی دکوراسیون داخلی باکری
طراحی دکوراسیون داخلی بنی هاشم
طراحی دکوراسیون داخلی اتوبان باقری
طراحی دکوراسیون داخلی باشگاه نفت
طراحی دکوراسیون داخلی بازار
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک بعثت
طراحی دکوراسیون داخلی بهبودی
طراحی دکوراسیون داخلی بهداشت
طراحی دکوراسیون داخلی بهجت آباد
طراحی دکوراسیون داخلی بریانک
طراحی دکوراسیون داخلی بلور سازی
طراحی دکوراسیون داخلی بروجردی
طراحی دکوراسیون داخلی بوعلی
طراحی دکوراسیون داخلی چهارصد دستگاه
طراحی دکوراسیون داخلی چیتگر
طراحی دکوراسیون داخلی چیذر
طراحی دکوراسیون داخلی چوب تراش
طراحی دکوراسیون داخلی دبستان
طراحی دکوراسیون داخلی دامپزشکی
طراحی دکوراسیون داخلی دارآباد
طراحی دکوراسیون داخلی درکه
طراحی دکوراسیون داخلی دربند
طراحی دکوراسیون داخلی درب دوم
طراحی دکوراسیون داخلی دردشت
طراحی دکوراسیون داخلی دروس
طراحی دکوراسیون داخلی دروازه شمیران
طراحی دکوراسیون داخلی دریا
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک دریا
طراحی دکوراسیون داخلی دستغیب
طراحی دکوراسیون داخلی داودیه
طراحی دکوراسیون داخلی دهکده المپیک
طراحی دکوراسیون داخلی دهقان
طراحی دکوراسیون داخلی دژکام
طراحی دکوراسیون داخلی دلاوران
طراحی دکوراسیون داخلی درختی
طراحی دکوراسیون داخلی دزاشیب
طراحی دکوراسیون داخلی دیباجی
طراحی دکوراسیون داخلی دخانیات
طراحی دکوراسیون داخلی دولت آباد
طراحی دکوراسیون داخلی دولتخواه
طراحی دکوراسیون داخلی دولت
طراحی دکوراسیون داخلی دولاب
طراحی دکوراسیون داخلی دکتر هوشیار
طراحی دکوراسیون داخلی ابن بابویه
طراحی دکوراسیون داخلی احتشامیه
طراحی دکوراسیون داخلی ایوانک
طراحی دکوراسیون داخلی اجاره دار
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک اکباتان
طراحی دکوراسیون داخلی اختیاریه
طراحی دکوراسیون داخلی الهیه
طراحی دکوراسیون داخلی علم و صنعت
طراحی دکوراسیون داخلی اتوبان امام علی
طراحی دکوراسیون داخلی امامت
طراحی دکوراسیون داخلی امامزاده یحیی
طراحی دکوراسیون داخلی امامزاده قاسم
طراحی دکوراسیون داخلی انقلاب
طراحی دکوراسیون داخلی اسفندیاری و بستان
طراحی دکوراسیون داخلی اسکندری
طراحی دکوراسیون داخلی اسماعیل آباد
طراحی دکوراسیون داخلی استخر
طراحی دکوراسیون داخلی اوین
طراحی دکوراسیون داخلی فدک
طراحی دکوراسیون داخلی فلاح
طراحی دکوراسیون داخلی فرحزاد
طراحی دکوراسیون داخلی فرجام
طراحی دکوراسیون داخلی فرمانیه
طراحی دکوراسیون داخلی فاطمی
طراحی دکوراسیون داخلی بزرگراه فتح
طراحی دکوراسیون داخلی فلسطین
طراحی دکوراسیون داخلی بلوار فردوس
طراحی دکوراسیون داخلی باغ فردوس
طراحی دکوراسیون داخلی فردوسی
طراحی دکوراسیون داخلی فروزش
طراحی دکوراسیون داخلی گاندی
طراحی دکوراسیون داخلی قنات کوثر
طراحی دکوراسیون داخلی قیام
طراحی دکوراسیون داخلی گیشا
طراحی دکوراسیون داخلی گلابدره
طراحی دکوراسیون داخلی گلچین
طراحی دکوراسیون داخلی گلشن
طراحی دکوراسیون داخلی گمرک
طراحی دکوراسیون داخلی حافظیه
طراحی دکوراسیون داخلی هفت چنار
طراحی دکوراسیون داخلی هفت حوض
طراحی دکوراسیون داخلی هفت تیر
طراحی دکوراسیون داخلی حقانی
طراحی دکوراسیون داخلی اتوبان حکیم
طراحی دکوراسیون داخلی حکیمیه
طراحی دکوراسیون داخلی هرندی
طراحی دکوراسیون داخلی حسن آباد
طراحی دکوراسیون داخلی هاشمی
طراحی دکوراسیون داخلی هلال احمر
طراحی دکوراسیون داخلی همت غرب
طراحی دکوراسیون داخلی هنگام
طراحی دکوراسیون داخلی هروی
طراحی دکوراسیون داخلی حسام الدین
طراحی دکوراسیون داخلی حصارک
طراحی دکوراسیون داخلی حصاربوعلی
طراحی دکوراسیون داخلی حشمتیه
طراحی دکوراسیون داخلی همایونشهر
طراحی دکوراسیون داخلی حقوقی
طراحی دکوراسیون داخلی میدان حر
طراحی دکوراسیون داخلی امام حسین
طراحی دکوراسیون داخلی امامزاده عبداله
طراحی دکوراسیون داخلی امامزاده حسن
طراحی دکوراسیون داخلی ایران زمین
طراحی دکوراسیون داخلی جابری
طراحی دکوراسیون داخلی جلال آل احمد
طراحی دکوراسیون داخلی جلیلی
طراحی دکوراسیون داخلی جمال آباد
طراحی دکوراسیون داخلی جمالزاده
طراحی دکوراسیون داخلی جماران
طراحی دکوراسیون داخلی جنت آباد
طراحی دکوراسیون داخلی جشنواره
طراحی دکوراسیون داخلی جوادیه
طراحی دکوراسیون داخلی جوانمرد قصاب
طراحی دکوراسیون داخلی اتوبان محمد علی جناح
طراحی دکوراسیون داخلی جی
طراحی دکوراسیون داخلی جیحون
طراحی دکوراسیون داخلی جمهوری
طراحی دکوراسیون داخلی جنوب تهران
طراحی دکوراسیون داخلی جردن
طراحی دکوراسیون داخلی کاج
طراحی دکوراسیون داخلی کامرانیه
طراحی دکوراسیون داخلی کن
طراحی دکوراسیون داخلی کارگر شمالی
طراحی دکوراسیون داخلی کریمخان
طراحی دکوراسیون داخلی کاشانک
طراحی دکوراسیون داخلی کاوسیه
طراحی دکوراسیون داخلی کاظم آباد
طراحی دکوراسیون داخلی بلوار کشاورز
طراحی دکوراسیون داخلی میدان کتابی
طراحی دکوراسیون داخلی خاقانی
طراحی دکوراسیون داخلی خواجه نصیر
طراحی دکوراسیون داخلی خواجه نظام
طراحی دکوراسیون داخلی خلیج فارس
طراحی دکوراسیون داخلی خانی آباد
طراحی دکوراسیون داخلی غرب تهران
طراحی دکوراسیون داخلی خاوران
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک غزالی
طراحی دکوراسیون داخلی خزانه بخارایی
طراحی دکوراسیون داخلی خیابان شاهین شمالی
طراحی دکوراسیون داخلی خراسان
طراحی دکوراسیون داخلی خرم رودی
طراحی دکوراسیون داخلی خوش
طراحی دکوراسیون داخلی کلاهدوز
طراحی دکوراسیون داخلی کمیل
طراحی دکوراسیون داخلی کوی بیمه
طراحی دکوراسیون داخلی کوی ارم
طراحی دکوراسیون داخلی کوثر
طراحی دکوراسیون داخلی پارک لاله
طراحی دکوراسیون داخلی لاله زارنو
طراحی دکوراسیون داخلی لارک
طراحی دکوراسیون داخلی لشکرک
طراحی دکوراسیون داخلی لویزان
طراحی دکوراسیون داخلی مدائن
طراحی دکوراسیون داخلی مدنی
طراحی دکوراسیون داخلی اتوبان محلاتی
طراحی دکوراسیون داخلی محمودیه
طراحی دکوراسیون داخلی مجید آباد
طراحی دکوراسیون داخلی مجیدیه
طراحی دکوراسیون داخلی جاده مخصوص کرج
طراحی دکوراسیون داخلی مالک اشتر
طراحی دکوراسیون داخلی منظریه
طراحی دکوراسیون داخلی مهرآباد
طراحی دکوراسیون داخلی مهران
طراحی دکوراسیون داخلی میدان ملت
طراحی دکوراسیون داخلی میدان جهاد
طراحی دکوراسیون داخلی مینی سیتی
طراحی دکوراسیون داخلی میرداماد
طراحی دکوراسیون داخلی مدیریت
طراحی دکوراسیون داخلی مفتح
طراحی دکوراسیون داخلی مخابرات
طراحی دکوراسیون داخلی منیریه
طراحی دکوراسیون داخلی مرادآباد
طراحی دکوراسیون داخلی مطهری
طراحی دکوراسیون داخلی مولوی
طراحی دکوراسیون داخلی نبرد
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک نفت
طراحی دکوراسیون داخلی نارمک
طراحی دکوراسیون داخلی نواب صفوی
طراحی دکوراسیون داخلی نازی آباد
طراحی دکوراسیون داخلی نجات اللهی
طراحی دکوراسیون داخلی نظام آباد
طراحی دکوراسیون داخلی اتوبان نیایش
طراحی دکوراسیون داخلی نیاوران
طراحی دکوراسیون داخلی نیکنام
طراحی دکوراسیون داخلی شهیدقندی- نیلوفر
طراحی دکوراسیون داخلی نیروی هوایی
طراحی دکوراسیون داخلی نیایش
طراحی دکوراسیون داخلی نوبنیاد
طراحی دکوراسیون داخلی مینای شمالی
طراحی دکوراسیون داخلی نصرت
طراحی دکوراسیون داخلی اوقاف
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک امید دژبان
طراحی دکوراسیون داخلی استاد معین
طراحی دکوراسیون داخلی ازگل
طراحی دکوراسیون داخلی پامنار
طراحی دکوراسیون داخلی پانزده خرداد
طراحی دکوراسیون داخلی پرستار
طراحی دکوراسیون داخلی پردیسان
طراحی دکوراسیون داخلی پارک وی
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک پرواز
طراحی دکوراسیون داخلی بلوار پروین
طراحی دکوراسیون داخلی پاسداران
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک پاسداران
طراحی دکوراسیون داخلی پاسدارگمنام
طراحی دکوراسیون داخلی پاستور
طراحی دکوراسیون داخلی پیامبر
طراحی دکوراسیون داخلی پیچ شمیران
طراحی دکوراسیون داخلی پیروزی
طراحی دکوراسیون داخلی پلیس
طراحی دکوراسیون داخلی پونک
طراحی دکوراسیون داخلی قائم مقام - سنائی
طراحی دکوراسیون داخلی قاسم آباد
طراحی دکوراسیون داخلی قصر فیروزه
طراحی دکوراسیون داخلی قصرالدشت
طراحی دکوراسیون داخلی قزوین
طراحی دکوراسیون داخلی قیطریه
طراحی دکوراسیون داخلی قزل قلعه
طراحی دکوراسیون داخلی قبا
طراحی دکوراسیون داخلی قلعه حسن خان
طراحی دکوراسیون داخلی قلهک
طراحی دکوراسیون داخلی رسالت
طراحی دکوراسیون داخلی رفتگر
طراحی دکوراسیون داخلی رودکی
طراحی دکوراسیون داخلی سعادت آباد
طراحی دکوراسیون داخلی سعدی
طراحی دکوراسیون داخلی سبلان
طراحی دکوراسیون داخلی سعدآباد
طراحی دکوراسیون داخلی صد دستگاه
طراحی دکوراسیون داخلی صادقیه
طراحی دکوراسیون داخلی اتوبان صدر
طراحی دکوراسیون داخلی ساعی
طراحی دکوراسیون داخلی صفا
طراحی دکوراسیون داخلی صاحبقرانیه
طراحی دکوراسیون داخلی صاحب الزمان
طراحی دکوراسیون داخلی سنایی
طراحی دکوراسیون داخلی سنگلج
طراحی دکوراسیون داخلی ساقدوش
طراحی دکوراسیون داخلی سرآسیاب
طراحی دکوراسیون داخلی سردار جنگل
طراحی دکوراسیون داخلی ستاری
طراحی دکوراسیون داخلی ستارخان
طراحی دکوراسیون داخلی اتوبان صیاد شیرازی
طراحی دکوراسیون داخلی سازمان برنامه
طراحی دکوراسیون داخلی سازمان آب
طراحی دکوراسیون داخلی سراج
طراحی دکوراسیون داخلی سید خندان
طراحی دکوراسیون داخلی شاد آباد
طراحی دکوراسیون داخلی شادمان
طراحی دکوراسیون داخلی شادمهر
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک شهید باقری
طراحی دکوراسیون داخلی شهید رجایی
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک چشمه
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک امام خمینی
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک غرب
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک گلستان
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک ژاندارمری
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک کوهسار
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک استقلال
طراحی دکوراسیون داخلی شهران
طراحی دکوراسیون داخلی شهرآرا
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک شهرداری
طراحی دکوراسیون داخلی ری
طراحی دکوراسیون داخلی شهر زیبا
طراحی دکوراسیون داخلی شکیب
طراحی دکوراسیون داخلی شمس آباد
طراحی دکوراسیون داخلی شمشیری
طراحی دکوراسیون داخلی شارق ب
طراحی دکوراسیون داخلی شریعتی
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک صنعتی شریف
طراحی دکوراسیون داخلی شمیران نو
طراحی دکوراسیون داخلی شیخ بهایی
طراحی دکوراسیون داخلی شیخ هادی
طراحی دکوراسیون داخلی شیخ صفی
طراحی دکوراسیون داخلی شبیری
طراحی دکوراسیون داخلی شیوا
طراحی دکوراسیون داخلی شیان
طراحی دکوراسیون داخلی شهدا
طراحی دکوراسیون داخلی شکوفه
طراحی دکوراسیون داخلی شمال تهران
طراحی دکوراسیون داخلی شورا
طراحی دکوراسیون داخلی سی متری جی
طراحی دکوراسیون داخلی سیمین بولیوار
طراحی دکوراسیون داخلی سینا
طراحی دکوراسیون داخلی سیندخت
طراحی دکوراسیون داخلی سوهانک
طراحی دکوراسیون داخلی سهروردی باغ صبا
طراحی دکوراسیون داخلی سلیمانی
طراحی دکوراسیون داخلی سرخه حصار
طراحی دکوراسیون داخلی مینای
طراحی دکوراسیون داخلی سلسبیل جنوبی
طراحی دکوراسیون داخلی تسلیحات
طراحی دکوراسیون داخلی اتوبان شیخ فضل اله نوری
طراحی دکوراسیون داخلی سولقان
طراحی دکوراسیون داخلی بلوار تعاون
طراحی دکوراسیون داخلی تجریش
طراحی دکوراسیون داخلی تختی
طراحی دکوراسیون داخلی تقی آباد
طراحی دکوراسیون داخلی طرشت
طراحی دکوراسیون داخلی توانیر
طراحی دکوراسیون داخلی تاکسیرانی
طراحی دکوراسیون داخلی اتوبان تهران کرج
طراحی دکوراسیون داخلی تهران نو
طراحی دکوراسیون داخلی تهرانپارس
طراحی دکوراسیون داخلی تهرانسر
طراحی دکوراسیون داخلی تهران ویلا
طراحی دکوراسیون داخلی آبشار
طراحی دکوراسیون داخلی تیموری
طراحی دکوراسیون داخلی توحید
طراحی دکوراسیون داخلی تولید دارو
طراحی دکوراسیون داخلی طوس
طراحی دکوراسیون داخلی راه آهن
طراحی دکوراسیون داخلی دانشگاه تهران
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک دانشگاه تهران
طراحی دکوراسیون داخلی وحدت اسلامی
طراحی دکوراسیون داخلی وحیدیه
طراحی دکوراسیون داخلی شهرک والفجر
طراحی دکوراسیون داخلی میدان ولیعصر
طراحی دکوراسیون داخلی ونک
طراحی دکوراسیون داخلی وردآورد
طراحی دکوراسیون داخلی بوستان ولایت
طراحی دکوراسیون داخلی ولنجک
طراحی دکوراسیون داخلی ویلا شهر
طراحی دکوراسیون داخلی وزراء
طراحی دکوراسیون داخلی گلستان غربی
طراحی دکوراسیون داخلی اتوبان یادگار امام
طراحی دکوراسیون داخلی یافت آباد
طراحی دکوراسیون داخلی یاخچی آباد
طراحی دکوراسیون داخلی یوسف آباد
طراحی دکوراسیون داخلی ظفر
طراحی دکوراسیون داخلی زعفرانیه
طراحی دکوراسیون داخلی زاهد گیلانی
طراحی دکوراسیون داخلی زمزم
طراحی دکوراسیون داخلی زرگنده
طراحی دکوراسیون داخلی زرکش
طراحی دکوراسیون داخلی ضرابخانه
طراحی دکوراسیون داخلی زرتشت
طراحی دکوراسیون داخلی زهتابی
طراحی دکوراسیون داخلی زینبیه
خانهسئوالاتارتباط با مادرباره ما